پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۶۲۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رقابت 7 پينگ پنگ باز قم براي قهرماني تور ايراني

رئيس هیأت تنيس روي ميز استان قم گفت: هفت تن از استعدادها و نخبه هاي پينگ پنگ قم در مسابقات قهرماني نوجوانان ايران به مصاف حريفان مي روند.

رقابت 7 پينگ پنگ باز قم براي قهرماني تور ايراني

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد عموئیان امروز در گفت وگو با در قم، اظهار کرد: ما برای هر اعزام به رقابت هایی که طبق تقویم فدراسیون تنیس روی میز برگزار می شود، مسابقات انتخابی داریم و از دل این پیکارها بهترین ها را گزینش می کنیم تا در مسابقات کشوری بهترین عملکرد را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: تنیس روی میز قم رونق بسیار خوبی گرفته، چون در رده های سنی پایه با حضور مربیان توانمند و مجرّب این رشته به خوبی سرمایه گذاری کرده ایم و استعدادها و نخبه های این رشته به خوبی آینده پینگ پنگ قم را ساخته اند و اکنون قم یکی از استان های موفق تنیس روی میز کشور به شمار می رود.

رئیس هیأت تنیس روی میز استان قم افزود: ما در طول سال اعزام های مختلفی به پیکارهای لیگ تنیس روی میز کشور، مسابقات قهرمانی کشور، رنکینگ ها و تور ایرانی این رشته داریم و جدیدترین اعزام به رقابت های تور ایرانی این رشته ویژه رده سنی نوجوانان صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: ما برای این اعزام هم انتخابی برگزار کردیم و برترین پینگ پنگ بازان قم در ترکیب تیم هیات تنیس روی میز برای شرکت در نخستین دوره مسابقات تور ایرانی رده سنی نوجوانان پسر کشور اعزام شده اند، در حالی که این مسابقات از امروز به مدت دو روز در تهران برگزار می شود.

عموئیان با بیان اینکه در این دوره از مسابقات سرپرستی و مربی گری تیم قم را حمید قائمی بر عهده دارد، یاد آور شد: سیدعلی سجادیان، پرهام حکانی، علیرضا رضایی، محمدحسن حبیبی، مهدی حشم بان، معین حشمتیان و محمدرضا سیفی اعضای تیم اعزامی هیأت تنیس روی میز قم به این رقابت ها محسوب می شوند، نفراتی که اکثر آنها با تجربه هستند و سابقه کسب مقام در میادین قبلی این رشته را دارند.

انتهای پیام / 78002

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha