پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۶۱۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حضور تیم های هندبال زنجان در مسابقات استعدادهای برتر

رئیس هیأت هندبال استان زنجان از حضور تیم های هندبال زنجان در مسابقات استعدادهای برتر کشوری خبر داد.

حضور تیم های هندبال زنجان در مسابقات استعدادهای برتر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد جواد پازوکی امروز در زنجان اظهار کرد: مسابقات استعدادهای برتر ورزشی رشته هندبال در کشور برگزار شد.

رئیس هیأت هندبال استان زنجان با اشاره به اینکه این مسابقات در سه بخش برگزار می شود، افزود: شهریور ماه زمان برگزاری این دوره از رقابت ها است.

وی با اشاره به اینکه مسابقات استعدادهای برتر ورزشی رشته هندبال در بخش پسران در کرمانشاه و در بخش دختران در استان یزد برگزار می شود، گفت: بخش هندبال ساحلی نیز برای نخستین بار در استان گیلان برگزار خواهد شد.

پازوکی با اشاره به اینکه 14 ورزشکار به صورت تیمی دختران و پسران به همراه سه همراه و کادر فنی اعزام می شوند، بیان کرد: 10 نفر ورزشکار نیز در بخش ساحلی به مسابقات اعزام می شوند.

رئیس هیأت هندبال استان زنجان با اشاره به اینکه بازی های گروهی بستگی به شرایط مسابقات است، عنوان کرد: با این وجود تیم هندبال آمادگی لازم برای مسابقات را کسب کرده است.

وی از تمرینات مطلوب هندبال ساحلی طی دو ماه اخیر خبر داد و گفت: این مهم با توجه به اختصاص بخشی از زمین کشتی ساحلی برای تمرینات تیم بود.

پازوکی با بیان اینکه ما اعلام کردیم با اختصاص زمینی کوچک در پارک بانوان حاضر به ایجاد زمین ورزش های ساحلی در این مکان هستیم، گفت: این ورزش چندان هزینه بر نیست و با حداقل هزینه ها می توان نسبت به ایجاد بستر آن اقدام کرد.

رئیس هیأت هندبال استان زنجان با اشاره به اینکه نقش برگزاری مسابقات استعدادیابی و ورزشی در شناخته شدن ورزشکاران بسیار موثر است، عنوان کرد: مسابقات محلی برای ویترین قرار گرفتن ورزشکاران است.

وی با بیان اینکه شناخته شدن یک ورزشکار و معرفی وی به ورزش حرفه ای می تواند در زندگی وی تاثیرگذار باشد، بیان کرد: برای همین هیأت تلاش می کند ورزشکاران را به مسابقات اعزام کند.

پازوکی با اشاره به اینکه هیأت هندبال تنها یک سالن ورزشی دارد، گفت: این سالن نیز مشترک با رشته هاکی است.

رئیس هیأت هندبال استان زنجان با اشاره به نادیده گرفته شدن رشته های ورزشی چون هندبال گفت: با وجود حضور تیم ملی در مسابقات جهانی و کسب مقام سومی حتی یک بازی نیز از این رقابت ها در رسانه ملی پخش نشد.

انتهای پیام/۷۳۰۰۹/ق30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha