پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۶۱۸۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل مالیاتی سمنان تعامل بیشتری با اتاق بازرگانی داشته باشد

نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان از مدیرکل امور مالیاتی این استان درخواست کردند تا تعامل بیشتری با نمایندگان اتاق بازرگانی سمنان داشته باشد.

مدیرکل مالیاتی سمنان تعامل بیشتری با اتاق بازرگانی داشته باشد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از سمنان به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان، نخستین نشست کمیسیون تأمین اجتماعی و مالیات در اتاق بازرگانی سمنان برگزار شد.

عبدالحمید دربانیان، نایب کمیسیون تأمین اجتماعی و دارایی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان در این نشست گفت: هدف از برگزاری این کمیسیون، شناخت قوانین مخل و کسب کار است.

وی ادامه داد: اتاق بازرگانی دبیری شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی را بر عهده دارد و می تواند تأثیرگذاری مطلوب داشته باشد.

شهرام پرویز، رئیس کمیسیون کار، تأمین اجتماعی و مالیات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان هم در این جلسه گفت: 94 درصد واحدهای صنعتی استان واحدهای خرد و کوچک هستند؛ بدین خاطر همانند نمایندگان شرکت های صاحب نام نمی توانند از حقوق خود در هیأت های حل اختلاف دفاع کنند.

پرویز ادامه داد: در حال حاضر، اتاق های بازرگانی نقش تأثیرگذاری در فضای اقتصاد دارند؛  در شورای گفت وگو، این قابلیت وجود دارد قوانین مخل کسب وکار اصلاح و تغییر داده شود.

وی از اعضای کمیسیون درخواست کرد تا موارد مخل کسب کار و پیشنهادات را به دبیرخانه کمیسیون اعلام کنند.

نماینده اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان در هیأت های حل اختلاف هم در این نشست گفت: در حال حاضر، ارائه فاکتورهای صوری در استان بسیار اندک و انگشت شمار است.

نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان از مدیرکل امور مالیاتی این استان درخواست کردند تا تعامل بیشتری با نمایندگان حل اختلاف و مؤدیان داشته باشد.

انتهای پیام/2249/م/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha