پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۵۵۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اولویت های معاون جدید توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش چیست؟

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: در نخستین اقدام پس از مستقر شدن در حوزه معاونت بانوان به دنبال تداوم برنامه های مصوب شده و کیفیت بخشی عملکرد بانوان ورزشکاری خواهم بود که به دنبال کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو هستند.

اولویت های معاون جدید توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش چیست؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهین فرهادی زاد ، افزود: با توجه به اینکه حوزه ورزش بانوان را از میانه راه بر عهده گرفتم در نخستین اقدام تلاش می کنم برنامه هایی که از قبل در این معاونت مصوب شده را عملیاتی کنم و بر اساس نگاهی که به ورزش بانوان در گذشته شده کارها را پیش ببرم تا تحولاتی را در ادامه مسیر داشته باشیم.

وی گفت: اگر نیاز به اضافه کردن یکسری برنامه ها باشد درباره آن ها نیز فکر می کنم و برنامه های تکمیلی را مطرح و پیگیری خواهم کرد. ضمن اینکه تلاش خواهم کرد در اولین اقدام کاری خود با نواب رئیس ها و کسانی که مسؤولیت ورزش بانوان را در استان ها برعهده دارند نشستی داشته باشم تا هماهنگی و ارتباط بهتری را در خصوص بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو برقرار کنم.

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش خاطرنشان کرد: برنامه هایی نیز در حوزه ورزش همگانی و قهرمانی در دستور کار دارم که یک بخشی از آن کیفیت بخشی به ورزش ورزشکارانی است که تلاش می کنند سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را کسب کنند. قرار است با همفکری و هماهنگی مسؤولین ورزش بانوان استان ها و نواب رییس ها در ایجاد شرایط قوی تر برای دخترانی که سعی در کسب سهمیه دارند، تلاش مضاعف کنیم. در حقیقت هدف این است تا توجه ویژه ای به ورزشکاران موفق به کسب سهمیه المپیک داشته باشیم و با سر زدن به اردوها و نظارت بر برنامه ها و روند تمرینات آنها فضای بهتری را برای ورزشکاران المپیکی فراهم کنیم.

فرهادی زاد با بیان اینکه تلاش خواهیم کرد فدراسیون ورزش های اسلامی زنان دوباره احیا شود، اظهار کرد: برای احیای دوباره این فدراسیون پیگیری های لازم را انجام و نهایت تلاش خود را به کار خواهم بست تا دوستانی که مسؤولیت راه اندازی این فدراسیون را برعهده گرفتند در ادامه مسیر موفق تر عمل کنند.

وی در پایان پیرامون این پرسش که آیا از همکاری زهرا موسوی در معاونت ورزش بانوان استفاده خواهید کرد یا خیر؟ افزود: موسوی همچون گذشته به عنوان مدیر کل ورزش بانوان فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha