پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۵۴۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دنیزلی: 3 بازیکن جدید در پست های مختلف جذب تیم می شوند

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: طی روزهای پیش رو 3 بازیکن در پست های مختلف جذب می شوند و امیدوارم در اردوی ترکیه این بازیکنان را با سایر نفرات هماهنگ کنیم.

دنیزلی: 3 بازیکن جدید در پست های مختلف جذب تیم می شوند
مصطفی دنیزلی در خصوص روند آماده سازی تیمش برای فصل آینده، اظهار کرد: اکنون تمرینات بر اساس برنامه ریزی انجام شده جلو می رود و طی این هفته، اردوی تیم در شهر ارزروم ترکیه آغاز خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وی ادامه داد: تیم نسبت به سال گذشته تغییراتی داشته و بازیکنانی جذب شدند و از طرفی نقل و انتقالات همچنان ادامه دارد. از روزی که من آمده ام به همراه مدیریت باشگاه، فعالیت های نقل و انتقالاتی را جلو می بریم و فیلم بازیکنان متعددی از تمامی قاره ها را مشاهده کرده ایم و به دنبال جذب نفراتی هستیم که بتوانند خودشان را با شرایط زندگی در تبریز، غذاهای ایرانی، هواداران و سایر بازیکنان وفق دهند؛ به طبع یافتن چنین بازیکنانی راحت نیست.

وی با بیان اینکه تراکتور به عنوان اولین تیم تمریناتش را شروع کرده است، گفت: هنوز زمان دقیق آغاز مسابقات لیگ برتر مشخص نیست، اما این موضوع باعث سردرگمی ما نمی شود؛ چرا که هم برای آغاز مسابقات در دهم مرداد و هم برای هجدهم مرداد برنامه ریزی کرده ایم.

سرمربی تراکتور خاطرنشان کرد: وضعیت بازیکنان سال گذشته و بازیکنان جدید را بررسی کرده و در حال شناخت آن ها هستم، همچنین سیستم بازی تیم در فصل گذشته را هم ارزیابی می کنم که آیا این سیستم خوب بود؟ با بازیکنان کنونی می توان آن سیستم را پیاده کرد و یا باید تغییراتی اعمال شود؟ این موضوع در اردوی ترکیه نیز بررسی خواهد شد. 

وی با بیان اینکه به دنبال خلق یک تیم کامل و یکدست هستیم، توضیح داد: این تیم کامل متشکل از 21 یا 22 بازیکن است که در بین آنان بازیکنان جوان، بازیکنانی در رده سنی 26 و 27 سال و بازیکنان بالای 30 سال جای دارند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha