پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۵۴۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آیت الله جزایری: انگلیس باید از اقدامات متقابل ایران در مورد توقیف نفتکش بترسد

عضو مجلس خبرگان رهبری در مورد اقدام انگلیس در توقیف غیرقانونی نفتکش ایرانی در جبل الطارق گفت: به صراحت اعلام می کنیم انگلیس باید از اقدامات متقابل ایران بترسد.ما نشان داده ایم که هرگز در برابر زورگویی ساکت نخواهیم نشست، همانطور که در مورد پهپاد متجاوز آمریکایی عکس العمل شدید نشان دادیم قطعا در این رابطه هم عکس العمل متناسب را انجام خواهیم داد.

آیت الله جزایری: انگلیس باید از اقدامات متقابل ایران در مورد توقیف نفتکش بترسد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

عضو مجلس خبرگان رهبری در مورد اقدام انگلیس در توقیف غیرقانونی نفتکش ایرانی در جبل الطارق گفت: به صراحت اعلام می کنیم انگلیس باید از اقدامات متقابل ایران بترسد.

آیت الله سیدمحمدعلی موسوی جزایری عضو مجلس خبرگان رهبری در مورد اقدام انگلیس در توقیف غیر قانونی نفتکش ایرانی در جبل الطارق گفت: به صراحت اعلام می کنیم که انگلیس باید از اقدامات متقابل ایران بترسد.

وی تاکید کرد: ما نشان داده ایم که هرگز در برابر زورگویی ساکت نخواهیم نشست، همانطور که در مورد پهپاد متجاوز آمریکایی عکس العمل شدید نشان دادیم قطعا در این رابطه هم عکس العمل متناسب را انجام خواهیم داد.

13 تیرماه، نیروی دریایی انگلستان یک نفتکش متعلق به کشورمان را در آب های جبل الطارق در جنوب اسپانیا متوقف کردند که حامل 2 میلیون بشکه نفت بود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha