قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۶۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افزایش قیمت نان از سوی استانداری تکذیب شد/ کاهش حجم و کیفیت نان در استان تهران

معاون استاندار تهران گفت: نانوایان مدعی هستند که در این چهار سال همه قیمت ها افزایش پیدا کرده است و وآن ها خواستار افزایش قیمت نان هستند که این درخواست نانوایان است که ما شاهد کاهش حجم و کیفیت نان هستیم.

افزایش قیمت نان از سوی استانداری تکذیب شد/ کاهش حجم و کیفیت نان در استان تهران

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد امامی امین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران درخصوص افزایش نان از سوی استانداری، اظهار داشت: چنینی چیزی در این خصوص صحت ندارد و این خبر را تکذیب می شود ما در روز گذشته جلسه شورای آرد و نان داشته اند، اتحادیه های آرد و نان چندین سال است که درخواست اصلاح قیمت نان را دارند.

وی گفت: آردی که به نانوایان تحویل داده می شود با توجه به اینکه قیمت خرید گندم امسال ۱۸۵۰ تومان هست تا وقتی که گندم به آرد تبدیل شود و پس از حمل و نقل قیمت تمام شده آن چیزی نزدیک به ۳۵۰۰ تومان می رسد و دولت آرد را ۴۰۰ تومان برای نانوایان دولتی و ۱۴۵۰ تومان برای آزاد پزان تحویل می دهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران عنوان کرد: البته ما چیزی به نام نانوایی آزادپز نداریم چون همان آرد ۱۴۵۰ تومان یعنی چیزی حدود۳۵۰۰ تومان تمام می شود و تقریبا می توان از آن به عنوان آرد کم یارانه و آرد پر یارانه نام برد.

امامی امین افزود : نانوایان مدعی هستند که در این چهار سال همه قیمت ها افزایش پیدا کرده است و ما باید افزایش قیمت نان را داشته باشیم که این درخواست نانوایان است که ما شاهد کاهش حجم و کیفیت نان هستیم.

وی بیان کرد: ما باید شرایط فعلی را ساماندهی کنیم چرا که خیلی از نانواها به خودی خود قیمت نان را افزایش داده اند و این نابسامانی مورد تایید ما نیست و باید به گونه ای عمل بشود که مردم نگران این موضوع نباشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در پایان گفت: در برخی از استانها، استانداری ها بر اساس اختیاراتی که داشتند تغییرات قیمتی نان را داده اند ولی ما در استان تهران حدود چهار سال است که قیمت نان را تغییر نداده ایم و همان نرخ قبلی را دارد.

انتهای پیام/67037/م/الف30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha