پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۶۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده انتظامی دزفول:

کلاهبردار میلیاردی در دام پلیس فتا دزفول گرفتار شد

دزفول- فرمانده انتظامی دزفول از شناسایی و دستگیری کلاهبردار میلیاردی توسط پلیس فتا در این شهرستان خبر داد.

کلاهبردار میلیاردی در دام پلیس فتا دزفول گرفتار شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ روح اله گراوندی اظهار کرد: در پی شکایت احدی از شهروندان مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب بانکی وی توسط فرد یا افرادی ناشناس مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا شهرستان دزفول قرار گرفت.

وی افزود: با انجام استعلامات فنی و تخصصی ماموران پلیس در مورد نحوه انتقال وجه مشخص شد که متهم در یکی از کلاهبرداری های خود مبلغ ۳۳۵ میلیون ریال را از طریق دستگاه کارت خوان متعلق به حساب یک فروشگاه موبایل در یکی از استان های شمال کشور منتقل کرده و مبالغ کلاهبرداری شده دیگر را به چهار حساب بانکی دیگر انتقال و جهت پول شویی از طریق کارت های حساب های مذکور از فروشگاه های مختلف خرید می کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران پلیس با هماهنگی قضائی و أخذ نیابت به استان مذکور اعزام که در تحقیقات انجام شده از حساب های مقصد و نیز اقدامات اطلاعاتی در این خصوص موفق به شناسایی و رد یابی هویت متهم و محل اختفا وی شدند.

سرهنگ گراوندی با اشاره به اینکه متهم طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحت الحفظ به شهرستان دزفول منتقل شد، گفت: متهم در بازجویی های فنی پلیس به یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری از اشخاص مختلف در نقاط مختلف کشور اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول در پایان ضمن معرفی متهم به مرجع قضائی، عنوان کرد: شناسایی مالباختگان جهت استرداد وجوه کلاهبرداری شده در دستور کار پلیس فتا شهرستان دزفول قرار دارد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha