قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۵۸۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وضعیت مبهم دژاگه در تراکتور ؛ ماموریت شجاعی برای مذاکره با اشکان

دژاگه یک مصدومیت کهنه دارد که همین موضوع باعث شد حتی در اردوی اخیر تیم ملی هم غایب باشد. او برای فصل آینده وضعیت مبهمی دارد و مشخص نیست که در تراکتورسازی حضور خواهد داشت یا خیر.در روزهای گذشته مسئولان باشگاه تراکتورسازی تلاش هایی برای مذاکره و بازگرداندن اشکان دژاگه انجام داده اند، اما باید دید که وی بار دیگر به تبریز بازخواهد گشت یا خیر.

وضعیت مبهم  دژاگه در تراکتور ؛ ماموریت شجاعی برای مذاکره با اشکان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،
اشکان دژاگه برای ماندن و یا نماندن در تراکتورسازی وضعیت مبهمی دارد.

به گزارش تسنیم، تمرینات تیم تراکتورسازی از حدود یک هفته پیش در تبریز آغاز شده و بازیکنان زیر نظر مصطفی دنیزلی، خود را مهیای حضور در لیگ نوزدهم می کنند.

تمرینات تراکتورسازی این روزها با حضور تعداد بیشتری از بازیکنان پیگیری می شود و با بازگشت مسعود شجاعی، شکل جدی تری به خودش گرفته است.

مسعود شجاعی، احسان حاج صفی، یوکیا سوگیتا، محمدرضا خانزاده، رشید مظاهری، محمدرضا اخباری و ساسان انصاری؛ از جمله اصلی ترین بازیکنانی هستند که در حال حاضر در تمرینات تراکتورسازی حضور دارند.

با این حال، مهم ترین خبرهای این روزهای تراکتورسازی پیرامون وضعیت اشکان دژآگه و آنتونی استوکس است.

استوکس رفتنی است

جدایی استوکس از تراکتورسازی قطعی شده و او فصل آینده در تبریز حضور نخواهد داشت. استوکس از اواخر لیگ هجدهم این تصمیم را گرفته بود و دیگر تمایلی به ادامه حضور در تراکتورسازی نداشت.

حتی گفته می شود که او در هفته ‎های پایانی فصل گذشته مصدومیتش هم چندان جدی نبوده اما دیگری انگیزه ای برای ادامه دادن نداشته است.

البته پس از اتمام لیگ، مسئولان باشگاه تراکتورسازی تلاش ‎هایی برای بازگرداندن استوکس انجام دادند، اما جوابی از سوی این مهاجم ایرلندی دریافت نکردند.

استوکس در نهایت هم در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه ‎های اجتماعی، جدایی‎اش از تراکتورسازی را اعلام کرد.

با این حال، باشگاه تراکتورسازی همچنان می خواهد استوکس را بازگرداند. آنها حتی مهاجم خود را تهدید به شکایت کرده و به او پیغام داده ‎اند که با توجه به قراردادی که با تراکتورسازی دارد، باید در تمرینات این تیم حاضر شود.

علی رغم این موضوع، بازگشت استوکس به تبریز بعید به نظر می رسد و تراکتورسازی باید فکری برای جایگزینی این مهاجم بکند.

وضعیت مبهم دژاگه

دیگری بازیکنی که این روزها وضعیت مبهمی در تراکتورسازی دارد، اشکان دژاگه است. دژاگه بعد از اتمام لیگ به آلمان سفر کرده و هنوز در تعطیلات است.

دژاگه یک مصدومیت کهنه دارد که همین موضوع باعث شد حتی در اردوی اخیر تیم ملی هم غایب باشد. او برای فصل آینده وضعیت مبهمی دارد و مشخص نیست که در تراکتورسازی حضور خواهد داشت یا خیر.

در روزهای گذشته مسئولان باشگاه تراکتورسازی تلاش هایی برای مذاکره و بازگرداندن اشکان دژاگه انجام داده اند، اما باید دید که وی بار دیگر به تبریز بازخواهد گشت یا خیر.

شجاعی، مأمور مذاکره با دژاگه

در این میان، مالک باشگاه تراکتورسازی هم بیکار ننشته و این بار از روش دیگری بازگرداندن دژاگه استفاده کرده است.

زنوزی به مسعود شجاعی مأموریت داده تا به واسطه رابطه خوبی که با اشکان دژاگه دارد، او را برای فصل آینده هم در تیم تراکتورسازی نگه دارد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha