پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۵۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همه چیز درباره کره های اسرار امیز فلزی

شاید تا به حال نام کره های اسرارآمیز«Klerksdorp» را شنیده باشید. این کره ها اشیاء مدوری هستند که در اندازه های مختلف در سراسر جهان دیده شده اند اما نمونه های کروی کوچک توجه بیشتری را به خود جلب کرده است.

همه چیز درباره کره های اسرار امیز فلزی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شاید تا به حال نام کره های اسرارآمیز«Klerksdorp» را شنیده باشید. این کره ها اشیاء مدوری هستند که در اندازه های مختلف در سراسر جهان دیده شده اند اما نمونه های کروی کوچک توجه بیشتری را به خود جلب کرده است.

کره های Klerksdorp بسیار کوچک هستند و اغلب توسط معدنچیان یافته شده اند. این کره های فلزی سوالات زیادی را ایجاد کرده اند.

طبیعی است که هر بار موضوعاتی جدید و متفاوت با دانش بشری یافت می شود، شایعات در خصوص این موضوعات نیز شدت می گیرد. بر این اساس کره های فلزی نیز این قاعده مستثنی نیستند.برای مثال عده ای معتقدند این کره ها درواقع  کروی حاصل زندگی مخفیانه آدم فضایی ها روی زمین هستند و رمز و رازهایی را با خود دارند.

برخی دیگر نیز معتقدند گوی های فلزی درواقع یادگارهایی از تمدن های چندهزار ساله هستند و به نوعی آثار تاریخی محسوب می شوند. با همه این ها پژوهش های باستان شناسان نشان می دهد این گوی ها درواقع نه تنها اشیاء اسرار آمیز نیستند، بلکه احتمالا حاصل فعالیت های خود زمین محسوب می شوند.

درواقع همکاری باستان شناسان و زمین شناسان نشان می دهد که گوی های فلزی درواقع اشیاء طبیعی محسوب می شوند که به علت فعالیت های زمین به وجود آمده اند.این حدس و گمان بسیار منطقی تر از آن به نظر می رسد که موجودات فضایی این اشیاء را به وجود آورده باشند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha