قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۵۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

طی سه ماهه سال جاری؛

متوفیان حوادث جاده ای خراسان جنوبی ۷۹درصد افزایش یافت

بیرجند- رئیس پلیس راه خراسان جنوبی گفت: در سه ماهه سال گذشته ۴۲ متوفی در تصادفات جاده ای داشته ایم که در سال جاری به ۷۵ نفر رسیده و معادل ۷۹ درصد افزایش یافته است.

متوفیان حوادث جاده ای خراسان جنوبی ۷۹درصد افزایش یافت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ علیرضا رضایی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه مشترک کمیته اجرایی کمیسیون مدیریت ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی استان و شورای ترافیک خراسان جنوبی بیان کرد: متأسفانه از ابتدای طرح نوروزی سال جاری با افزایش تصادفات رو به رو بوده ایم.

وی بیان کرد: در سه ماهه سال گذشته ۴۲ متوفی در تصادفات جاده ای داشته ایم که در سال جاری به ۷۵ نفر رسیده و معادل ۷۹ درصد افزایش یافته است.

سرهنگ رضایی با بیان اینکه نیمی از حوادث در ۳۰ کیلومتری ورودی شهرها رخ داده است، گفت: ۳۸ نفر از هم وطنان در ۳۰ کیلومتری ورودی شهرها جان خود را از دست داده اند و ۴۵۵ نفر هم مجروح شده اند.

وی بیان کرد: ۱۱ درصد از متوفیان حوادث سال جاری موتورسواران، سه درصد عابرین پیاده، ۴۳ درصد راننده ها و ۴۳ درصد سرنشینان خودروها بوده اند.

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی با بیان اینکه هشت نفر از هم وطنان در محور دیهوک - طبس فوت کرده اند، افزود: محور طبس- یزد بدون مجتمع رفاهی بوده و دارای آسفالت سرد است که این امر باعث بروز مشکلاتی می شود.

وی با بیان اینکه ۶۰ درصد متوفیان حوادث جاده ای بومی هستند، اظهار کرد: ۷۲ درصد متوفیان در جاده های اصلی، ۱۸ درصد در محورهای روستایی و ۱۰ درصد در راه های فرعی بوده است.

سرهنگ رضایی با بیان اینکه ۵۱ درصد متوفیان به دلیل واژگونی جان خود را از دست داده اند، افزود: ۵۱ درصد متوفیان در صحنه و ۴۷ درصد در بیمارستان جان خود را از دست داده اند.

وی با بیان اینکه ۲۰ درصد مجروحین حوادث رانندگی موتورسواران هستند، افزود: در مجموع ۴۷ درصد تصادفات در محورهای اصلی و ۴۴ درصد در محورهای فرعی بوده است.

سرهنگ رضایی از افزایش تصادفات شبانه در سال جاری خبر داد و گفت: به دلیل نبود پارکینگ دارای روشنایی، کنترل شبانه نداریم.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha