پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۵۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز ۹۸/۰۴/۰۹

سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۵۷۳ هزار تومان و طلای ۱۸عیار هم ۴۳۳ هزار تومان ارزش گذاری شده است.صرافی های بانک ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری می کنند.

قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز ۹۸/۰۴/۰۹
سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۵۷۳ هزار تومان و طلای ۱۸عیار هم ۴۳۳ هزار تومان ارزش گذاری شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش قیمت نسبت به روز کاری قبل، به قیمت ۴ میلیون و ۵۷۳ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۰۴ هزار تومان معامله می شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۶۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۶۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی یک میلیون و ۹ هزار تومان فروخته می شود.

قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار های جهانی با قیمت ۱۴۰۹.۵ دلار معامله می شود.

صرافی های بانک ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری می کنند.

برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها، ۱۴ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha