پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۵۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

النشره:

سازمان اطلاعات فلسطین بازرگان حاضر در کنفرانس منامه را بازداشت کرد

یک منبع امنیتی اعلام کرد، سازمان اطلاعات فلسطین صلاح ابو میاله، بازرگان فلسطینی را پس از حضور در کنفرانس اقتصادی منامه بازداشت کرد.

سازمان اطلاعات فلسطین بازرگان حاضر در کنفرانس منامه را بازداشت کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک منبع امنیتی اعلام کرد، سازمان اطلاعات فلسطین صلاح ابو میاله، بازرگان فلسطینی را پس از حضور در کنفرانس اقتصادی منامه بازداشت کرد.

به نقل از سایت النشره، این منبع تاکید کرد، شخص بازداشت شده در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری ساکن است، اما خانواده اش می گویند، هیچ اطلاعاتی در خصوص بازداشت او ندارند.

با توجه به اینکه تشکیلات خودگردان فلسطین این کنفرانس را تحریم کرده بود، تصمیم گرفته است، هر فلسطینی که در این کارگاه اقتصادی شرکت کرده است، بازداشت کند.

کنفرانس اقتصادی منامه ۲۵ و ۲۶ ژوئن به درخواست آمریکا برگزار شد و این کشور در آن به بیان طرح اقتصادی خود در خصوص خاورمیانه پرداخت و احتمال می رود این طرح در چارچوب معامله قرن، راه حل سیاسی را نیز به همراه داشته باشد. آمریکا هنوز از طرح معامله قرن خود رونمایی نکرده است.

دولت فلسطین، همه گروه ها و سازمان های آن کنفرانس بحرین را به صورت متحد تحریم کردند که این مساله یکی از دلایل ناکامی کنفرانس محسوب می شود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha