قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۵۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برنامه های سفر وزیر بهداشت به کرمان

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی دوشنبه و سه شنبه این هفته به کرمان سفر می کند.

برنامه های سفر وزیر بهداشت به کرمان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از کرمان، محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به سفر وزیر بهداشت در روزهای دوشنبه و سه شنبه این هفته به کرمان اظهار داشت: وزیر در اولین روز سفر خود به جنوب کرمان، مراکز بهداشتی و درمانی این منطقه را مورد بازدید قرار می دهد و نشستی با مسوولان جنوب کرمان خواهد داشت.

وی افزود: وزیر بهداشت در روز سه شنبه با حضور در مرکز استان، افتتاح ساختمان جایگزین بیمارستان شهید باهنر را با اعتبار ۴۰۰ میلبارد تومان و به متراژ ۳۰ هزار مترمربع خواهد داشت.

پورابراهیمی ادامه داد: همچنین مرکز پیوند اعضای جنوب شرق به عنوان بزرگترین مرکز پیوند اعضای کشور با حضور وزیر بهداشت افتتاح می شود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: بازدید از مراکز درمانی، نشست با مسوولان دانشگاه علوم پزشکی و حوزه درمان، رونمایی از مجموعه فعالیت های علمی پژوهشی اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی و رونمایی از هشت آمبولانس فوق پیشرفته دانشگاه علوم پزشکی کرمان از برنامه های سفر وزیر بهداشت به شهرستان کرمان خواهد بود.

انتهای پیام/3388/ق

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha