پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۵۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازیکنانی که جایی در نقشه تاکتیکی قلعه نویی نداشتند

بازیکنانی جدا شده از جمع طلایی پوشان سپاهان کم ترین حضور در میدان را داشتند و امیر قلعه نویی اعتقاد زیادی به بازی آن ها نداشت.

بازیکنانی که جایی در نقشه تاکتیکی قلعه نویی نداشتند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اصفهان، حدود یک ماه به آغاز لیگ برتر فوتبال فرصت باقی مانده است و تیم های لیگ برتری در حال آماده سازی و جذب بازیکنان و مربی مورد نظر خود برای حضور پر قدرت در مسابقات این فصل لیگ برتر هستند.

در فصل نقل و انتقالات بیشتر حواس ها به خرید های جدید هر تیم معطوف می شود و کم تر هواداری به دلیل جدایی بازیکنانی که روزی مورد علاقه آن ها بوده اند، توجه می کند؛ البته ممکن است جدایی یک بازیکن محبوب هواداران از تیم سبب انتقاد شدید آن ها به سرمربی و مدیریت باشگاه نیز بشود.

سپاهان اصفهان، نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال که نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود، در فصل نقل و انتقالات دست به خرید های جذاب و البته بعضا جنجالی زد اما مهم تر از آن ها لیست خروجی تیم بود که به شکل خاصی چیدمان داده شده بود.

کدام بازیکنان دیگر جایی در سپاهان نداشتند؟

جدایی برخی بازیکنان از سپاهان پیش از اتمام فصل قبل حدس زده می شد اما خداحافظی با برخی دیگر کمی تعجب آور بود؛ سیاوش یزدانی، جلال الدین علی محمدی، بختیار رحمانی، میلاد سرلک، حسن جعفری، خالد شفیعی، محمد ابراهیمی و محمد مسلمی پور خروجی های سپاهان بوده اند که البته باشگاه تمایل به تمدید قرار داد با هیچ کدام از آن ها نداشت.

سیاوش یزدانی بازیکنی بود که در نیم فصل اول در بیشتر بازی ها در ترکیب اصلی تیم حضور داشت و در چند بازی نیز تعویضی بود، یزدانی اما در نیم فصل دوم در همه بازی ها به جز 2 دیدار به صورت کامل برای سپاهان در زمین حضور داشت.

خالد شفیعی دیگر مدافع جداشده طلایی پوشان در نیم فصل اول و در چندین بازی شانس حضور در زمین را داشت اما به یک باره در نیم فصل دوم نیمکت نشین و سپس از لیست تیم کنار گذاشته شد و تنها در 2 بازی و آن هم از روی ضرورت به کار گرفته شد.

جلال الدین علی محمدی و بختیار رحمانی هم هافبک های سپاهان بودند که به صورت متناوب و بیشتر به عنوان بازیکن جایگزین به زمین می آمدند؛ رحمانی در نیم فصل اول و علی محمدی در نیم فصل دوم دقایق بیشتری برای قلعه نویی بازی کردند.

کم ترین حضور در میدان برای ابراهیمی و مسلمی پور

قلعه نویی اما به میلاد سرلک بازیکن جوان سپاهان اعتقادی نداشت و به جز چند دقیقه بازی در نیم فصل اول، در نیم فصل دوم حتی اجازه یک دقیقه حضور در زمین را به این بازیکن نداد و نشان داد برای فصل جدید باید به دنبال حضور در تیمی به جز سپاهان باشد.

حسن جعفری مدافع کناری سپاهان است که بیشتر به عنوان یار جایگزین و در روز هایی که محمد ایرانوریان یا سعید آقایی مصدوم بودند در ترکیب سپاهان قرار می گرفت و انجام وظیفه می کرد؛ قلعه نویی با خرید مرتضی منصوری از پدیده روی اسم این بازیکن نیز خط کشید.

محمد مسلمی پور و محمد ابراهیمی نیز 2 بازیکنی بودند که در نیم فصل به جمع طلایی پوشان اضافه شدند اما کارایی برای این تیم نداشتند؛ مسلمی پور که حتی یک بار به زمین نرفت و ابراهیمی فقط 31 دقیقه برای سپاهان بازی کرد تا خرید های ناموفق سپاهان لقب بگیرند.

به این ترتیب بود که بازیکنانی از سپاهان جدا شدند که کم ترین دقایق حضور در زمین را برای این تیم داشتند و از همین رو شاید خودشان نیز می دانستند در نقش تاکتیکی قلعه نویی جایی ندارند و به دنبال تیمی بودند که بتوانند با بازی کردن در ترکیب اصلی مسیر پیشرفت را طی کنند.

انتهای پیام/63090/ا 30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha