قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۵۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اقدام جدید دانشگاه پیام نور جهت ارائه تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با ۳ بانک عامل جهت ارائه تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان دانشگاه پیام نور اظهار داشت: به این وسیله تسهیلات بانکی بسیار خوبی برای دانشجویان فراهم کرده ایم تا دغدغه تأمین شهریه خود را نداشته باشند.

اقدام جدید دانشگاه پیام نور جهت ارائه تسهیلات قرض الحسنه به دانشجویان

دکتر حسن علیزاده عضو هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور ضمن اعلام این خبر تصریح کرد: قرارداد با این بانک ها نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و خوشبختانه با ۳ بانک عامل قرارداد منعقد کردیم.

معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور کشور اضافه کرد: بر اساس این تفاهم نامه دانشجویان می توانند تسهیلات با کارمزد ۱/۴ درصد دریافت کنند.

وی افزود: بازپرداخت این تسهیلات برای برخی شش ماهه و برای عده ای نیز تا پایان مدت تحصیل است.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه دانشجویان دانشگاه پیام نور می توانند برای کل مقطع تحصیلی تسهیلات با کارمزد پایین دریافت کنند، خاطرنشان کرد: دانشجویان فرصت دارند تا پایان تحصیل، اقساط وام بانکی خود را پرداخت نمایند و هدف اصلی دانشگاه پیام نور این است که دانشجوی به خاطر مشکل مالی از تحصیل محروم نماند.

علیزاده تصریح کرد: علاوه بر این بانک ها، بنیاد علوی، بنیاد حامیان تحصیلی نیز خدمات برای دانشجویان ارائه می کند و دانشجویان شاهد و ایثارگر نیز از پرداخت شهریه معاف هستند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha