قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۵۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استخدام در آتش نشانی های استان اردبیل

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل از برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری ها در استان اردبیل خبر داد.

استخدام در آتش نشانی های استان اردبیل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل، مسعود امامی یگانه با اعلام برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری ها در استان اردبیل، اظهار کرد: به استناد سهمیه استخدامی سازمان اداری و استخدامی کشور و مجوز سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، همزمان با سراسر کشور آزمون استخدامی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مشاغل آتش نشانی شهرداری های استان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه سهمیه استان اردبیل در این استخدام ۴۰ نفر در چهار رشته شغلی به عنوان آتش نشان، راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین، کاردان و کارشناس آتش نشان است، ادامه داد: این آزمون در دو مرحله علمی و عملی برنامه ریزی شده، که آزمون علمی آن بیست و هشتم تیرماه برگزار خواهد شد و چند برابر ظرفیت قابل پذیرش به مرحله آزمون راه می یابند در نهایت قبول شدگان به صورت پیمانی در آتش نشانی ها استخدام می شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل با اشاره به اینکه ثبت نام به مدت ۱۰ روز از دهم لغایت نوزدهم تیرماه سال جاری انجام می گیرد، یادآور شد: علاقه مندان جهت ثبت نام در این آزمون می توانند به سایت hrtc.ir مراجعه و ضمن مطالعه کامل دفترچه راهنمای آزمون و شرایط و ضوابط مندرج در آن، نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند.

امامی افزود: داشتن حداقل ۱۸ و حداکثر ۳۰ سال سن برای مدارک تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم و داشتن حداقل ۱۸ و حداکثر ۳۵ سال سن برای مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر برای شرکت در آزمون مجاز است.

وی با بیان اینکه این آزمون توسط جهاد دانشگاهی در استان برگزار خواهد شد، تصریح کرد: با توجه به سابقه و تجارب خوب جهاد دانشگاهی در برگزاری آزمون های مختلف در استان، به یقین آزمون مذکور نیز به بهترین شکل ممکن برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/۳۴۶۳/۴۲۱

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha