پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۴۹۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انتصابات مشکوک عامل برخی از مشکلات موجود در چهارمحال و بختیاری است

دبیر سیاسی انجمن اسلامی مستقل دانشگاه شهرکرد، گفت: یکی از دلایل مشکلات موجود در چهارمحال و بختیاری انتصاباتی است که گاه سرشار از شک و شبهه هستند و برخی مدیران خسته و بی انگیزه را در جایگاه تصمیم گیری برای مردم می نشاند.

انتصابات مشکوک عامل برخی از مشکلات موجود در چهارمحال و بختیاری است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عادل کبیری امروز در شهرکرد با اشاره به ضعف های مدیریتی در چهارمحال و بختیاری گفت: بسیاری از مواقع برخی در توجیه مشکلات، آن ها را به مسائل خارجی از جمله تحریم ربط می دهند اما این در حالیست که می بینیم بسیاری از مواردی که خاستگاه داخلی دارند نیز دچار مشکل اند که این نشان دهنده ضعف مدیریت برخی مسؤولان است که نمونه آن را در بحث صف ها و توزیع گوشت منجمد که حقیقتا توهین به شأن این مردم بود، دیدیم.

دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه شهرکرد، افزود: ربط دادن تمامی مسائل داخلی به تحریم ها به نوعی گرا دادن به دشمن و فشار مضاعف بر کشور و سدی در مسیر اصلاح رویه های اشتباه حاکم بر دستگاه ها است و عملا توان نیرو های جوان و انقلابی این مرز و بوم را نادیده می گیرد و فرصت حضور در صحنه سیاست را از آن ها سلب می کند.

وی با انتقاد از برخی رویه های اشتباه حاکم بر برخی انتصابات دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری، افزود: یکی از دلایل این سوء مدیریت ها در استان  انتصاباتی است که گاه سرشار از شک و شبهه است و برخی مدیران خسته و بی انگیزه را در جایگاه تصمیم گیری برای مردم می نشاند؛ آن هم مردمی که بخش قابل توجهی از آن ها را جوانان تشکیل می دهند و این امری واضح است که پیران نمی توانند تصمیمات درستی مطابق نیاز جامعه بگیرند!

کبیری در تشریح فضای سیاسی اجتماعی حاکم بر چهارمحال و بختیاری، بیان کرد: استان ما یکی از استان هایی است که بالاترین آمار بیکاری، محرومیت، افسردگی و ... را دارد و مدیران باید راه حل مناسبی برای رفع آن ها بیاندیشند اما گاه می شنویم که برای ایجاد نشاط در جامعه کنسرت و امثال آن را تجویز می کنند، که این مسئله به نوعی مسکنی موقت است و در دراز مدت چیزی جز تشدید معضلات ندارد.

فعال دانشجویی اضافه کرد: عدم تحرک و نشاط جامعه و افسردگی مردم بیشتر ریشه در اقتصاد دارد و برای ایجاد نشاطی پایدار باید فکری به حال کارخانه های تعطیل استان، کمبود مکان های ورزشی و تفریحی برای جوانان، تقویت زیرساخت های موجود در گردشگری و ... شود.

وی افزود: راه برون رفت از این بحران مدیریتی که در برخی از حوزه ها مانند اقتصاد گریبان کشور را گرفته و خصوصا در استان ما نمود بیشتری داشته اعتماد به جوانان و حمایت از آن هاست که البته برخی از مسؤولان در برابر این موضوع مقاومت می کنند.

کبیری گفت: همان طور که رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اخیر خود به دولت جوان و حزب اللهی اشاره کردند ما نیاز داریم که زمینه حضور و تعامل هرچه بیشتر جوانان و در مسند مدیریت و تصمیم سازی قرار گرفتن آن ها فراهم شود تا با نشاط و علم به روز خود مشکلات کشور را حل کنند و نشاطی دوباره به جامعه برای پیشرفت و اعتلای کشور و نظام اسلامی بدهند.

انتهای پیام/3339/م

 

 

 

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha