قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۴۸۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کولاکوویچ: سورپرایز شدم و خوشحال هستم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: از پیروزی مقابل بلغارستان سورپرایز شدم و بسیار خوشحال هستم، زیرا بازیکنان نشان دادند که در مرحله بعدی می توانیم با تمامی نفرات به میدان برویم.

کولاکوویچ: سورپرایز شدم و خوشحال هستم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال بعد از پیروزی 3 بر صفر ایران مقابل بلغارستان در هفته پنجم لیگ ملت ها اظهار داشت: پیروزی زیبایی کسب کردیم، زیرا با 6 بازیکن دوم به میدان رفتیم. بازیکنانی که در این فصل زمان زیادی برای بازی پیدا نکرده بودند. آنها بازی خود را انجام دادند و نشان دادند که می توانیم روی آنها حساب کنیم. بعضی از بازیکنان بی آنکه تجربه بین المللی داشته باشند مقابل تیم پرهوادار بلغارستان بسیار خوب بازی کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال افزود: از این پیروزی سورپرایز شدم و بسیار خوشحال هستم، زیرا بازیکنان نشان دادند که در مرحله بعدی می توانیم با تمامی نفرات به میدان برویم.

کولاکوویچ گفت: من به ۶ بازیکنانم و توانایی هایشان اعتقاد داشتم. نمی توانم نتیجه پایان مسابقه را پیش بینی کنم، اما روی توانایی بازیکنانم در این فضا ایمان داشتم؛ البته به خاطر خستگی سفرهای زیاد، آنها حتی بیشتر از انتظار من بازی کردند.

انتهای پیام/ر

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha