قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۴۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

به روزرسانی جدید در گوشی گلکسیA50  سامسونگ / از حالت شب تا بسته امنیتی

گوشی سامسونگ مدل گلکسی A50 یک به روزرسانی جدید دریافت کرد. این به روزرسانی جدید شامل مواردی مثل سوپر اسلو،  پچ امنیتی  و حالت شب است.

به روزرسانی جدید در گوشی گلکسیA50  سامسونگ / از حالت شب تا بسته امنیتی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، گوشی سامسونگ مدل گلکسی A50 یک به روزرسانی جدید دریافت کرد. این به روزرسانی جدید شامل مواردی مثل سوپر اسلو،  پچ امنیتی  و حالت شب است.

هم اکنون سامسونگ یک بروزرسانی نرم افزاری جدید برای گلکسی A50 در هند منتشر کرده است که پچ امنیتی در ماه ژوئن 2019 را به گوشی ها عرضه می کند.

این سیستم عامل جدید نیاز به 422 مگابایت فضای دانلود دارد. در بخش تغییرات بیش از هر چیز به تغییرات امنیتی اشاره شده است، تغییراتی که افزون بر اینها شامل حالت شب و سوپر اسلو نیز می شود. گوشی گلکسیA50  یکی از گوشی هایی است که بسیاری از کاربران به آن علاقه مندند. بر این اساس پیشبینی می شود به روزرسانی جدید برای بسیاری از افراد جذاب باشد.

البته اگر کاربر این گوشی هستید و به به روزرسانی علاقه مندید لازم است در جریان باشید که این ویژگی ها به صورت خودکار قابل دسترسی نیستند و شما مجبور به تنظیم مجدد تنظیمات دوربین برای استفاده از آنها هستید. افزون بر اینها، این، این به روز رسانی  توانایی اسکن کدهای QR از برنامه دوربین بدون Bixby Vision را می دهد.

برای دریافت دستی این به روزرسانی می توانید به بخش تنظیمات گوشی> تنظیمات> به روز رسانی نرم افزار رفته و به شکل دستی برنامه خود را به روزرسانی کنید.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha