قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۴۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همه باید حول محور ولایت فقیه از انقلاب پاسداری کنند

فرمانده هشت سال دفاع مقدس پشتیبانی از ولایت فقیه بودن را رمز پیروزی انقلاب اسلامی در همه عرصه ها دانست و گفت: همه جناح ها و حزب ها باید حول محور ولایت فقیه از ارزش های انقلاب و آرمان های شهدا و امام (ره) حراست و پاسداری کنند.

همه باید حول محور ولایت فقیه از انقلاب پاسداری کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

از رودسر، سردار کمیل کهنسال عصر امروز در مراسم یادواره فرماندهان و 145 شهید بخش کلاچای در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: امنیت و شرف امروز ایران اسلامی درگرو خون شهدا حاصل شده و باید از این امنیت و آرامش پاسداری کنیم.

وی با اشاره به اینکه انقلاب، امام و رهبری، اسلام و قرآن اماناتی هستند که شهدا به ما سپرده اند و ما نباید در پاسداری و حراست از آن ها غفلت کنیم، افزود: شهدای تازه تفحص شده در بین مردم به ما یادآوری می کنند که باید انقلاب جریان داشته باشد و مسیر باعزتی را که شهدا طی کردند را بپیماییم و مسیر را گم نکنیم.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس با اشاره به روایات و آیات قرآن که شهدا زنده اند و نزد پروردگار خود روزی می خورند، تصریح کرد: شهدا به گفته هایشان بسیار صادق بودند و با اقتدا به مولای خود امام حسین (ع) و خط سرخ عاشورا تا پاره پاره شدن بدنشان پای حق ایستادگی کردند و زیر بار ذلت و طاغوت نرفتند.

وی با بیان اینکه شهدا به ما آموختند که مرگ باعزت و شرافتمندانه از زندگی با ذلت و پذیرش طاغوت بهتر است، گفت: مکتب عاشورا به ما آموخت جز خدا از هیچ کس طلب یاری نکنیم، برای کشوری که سندش عاشورایی و حسینی است انتظار حمایت و کمک از طاغوت بسیار ذلت بار است.

کهنسال الگو بودن امام (ره) را از مشخصات قیام و نهضت توحیدی خواند و بیان کرد: در طول این 40 سال انقلاب فهمیدیم هر جا مردم پای امامشان ایستادند خدا عنایتش را شامل ملت کرد و پیروزی نصیبشان شد، اگر ما در عمل صادق باشیم و مسیر را درست طی کنیم هیچ قدرتی قادر نخواهد بود این انقلاب و ملت را متوقف کند.

وی پشتیبانی از ولایت فقیه بودن را رمز پیروزی انقلاب اسلامی در همه عرصه ها دانست و اذعان کرد: اگر امروز انقلاب اسلامی در همه عرصه های علمی، نظامی و سیاسی دارای قدرت و توانمندی هایی است به برکت ولایت فقیه و خون شهدا است.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس با اشاره به اینکه جایگاه ولایت فقیه موجب شده تا کشتی انقلاب اسلامی باوجود فتنه های داخلی و خارجی بااقتدار در حال حرکت باشد و دشمنان مأیوس شوند، افزود: آنچه امروز بیشتر از هر زمان دیگری کشور به آن نیازمند است حفظ وحدت و همبستگی و پرهیز جدی از تفرقه و دودستگی است.

وی با تأکید بر اینکه همه جناح ها و حزب ها باید حول محور ولایت فقیه از ارزش های انقلاب و آرمان های شهدا و امام (ره) حراست و پاسداری کنند، تصریح کرد: اینکه برخی از افراد با طرح مسائلی که اگر با ابرقدرت ها و استکبار کنار نیاییم نمی توانیم بمانیم به دنبال طرح مذاکره با دشمنان و ایجاد هراس در مردم هستند، ملت ما باقدرت الهی و با تکیه به توان داخلی در برابر تحریم های دشمن ایستادگی می کنند.

پیکر مطهر شهید تازه تفحص شده حسین رستمی روشن امروز مهمان مراسم یادواره شهدای کلاچای بود، پیکر این شهید سرافراز 9 صبح فردا از میدان سپاه تا شهرداری رودسر بر روی دستان مردم ولایتمدار شهرستان رودسر تشیع خواهد شد.

انتهای پیام/84008

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha