قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۴۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مکرون به ایران می آید؟

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با بیان اینکه در حاشیه اجلاس گروه ۲۰ خیلی ها به دیدن من آمدند گفت: رئیس جمهور مکرون پیش من آمد. می دانید که آن ها با ایران روابط تجاری دارند. او به من گفت: دوست دارد برود و آن ها (ایرانی ها) را ببیند. من مشکلی در این نمی بینم. من نمی خواهم بگویم که چه کسی با چه کسی صحبت کند یا نکند. به نظرم حرف زدن فوق العاده است.

مکرون به ایران می آید؟

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

رئیس جمهور آمریکا ­در نشست خبری پس از اجلاس گروه 20 در اوزاکای ژاپن گفت: ما بر روی موضوع ایران کار می کنیم. حالا خواهیم دید چه اتفاقی می افتد. فکر می کنم آنها به توافق تمایل دارند و تمایل آنها به داشتن این توافق هوشمندانه است، باید ببینیم چه پیش می آید، من مشکلی ندارم، زمان زیادی دارم.

وی در ادامه گفت: لیستی از اهداف در ایران را در اختیار داریم. ما نمی توانیم به ایران اجازه داشتن تسلیحات هسته ای را بدهیم، نمی توانیم چنین اجازه ای را بدهیم.

دونالد ترامپ در ادامه با بیان اینکه در حاشیه اجلاس گروه 20 خیلی ها به دیدن من آمدند گفت: رئیس جمهور مکرون پیش من آمد. می دانید که آنها با ایران روابط تجاری دارند. او به من گفت دوست دارد برود و آنها (ایرانی ها) را ببیند. من مشکلی در این نمی بینم.

وی گفت: من نمی خواهم بگویم که چه کسی با چه کسی صحبت کند یا نکند. به نظرم حرف زدن فوق العاده است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha