پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۳۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مرور حوادث چهارمحال و بختیاری

روزهای گذشته شهرهای چهارمحال و بختیاری شاهد حوادث و رخدادهایی از جمله دستگیری سارق خودرو، کشف کالای قاچاق، کشف موادمخدر، ,واژگونی خودرو، نجات جان مادر باردار و یک مرد 85 ساله، سقوط یک اصله درخت کهنسال و ... بودند.

مرور حوادث چهارمحال و بختیاری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرکرد، در روزهای گذشته شهرهای چهارمحال و بختیاری شاهد حوادث و رخدادهایی از جمله  دستگیری سارق خودرو، کشف کالای قاچاق، کشف موادمخدر، واژگونی خودرو، نجات جان مادر باردار و یک مرد 85 ساله، سقوط یک اصله درخت کهنسال و ... مواجه بودند که در ادامه مروری بر این حوادث و رخدادها داریم.

کشف 99 کیلوگرم تریاک در چهارمحال و بختیاری

غلامعباس غلامزاده گفت: در راستای مبارزه جدی با سوداگران موادمخدر طی 24 ساعت گذشته مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز  موفق شدند از یک منزل مسکونی 99 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف کنند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: در همین راستا هشت نفر از اعضای یک باند دستگیر شده و یک خودرو سواری نیز توقیف شد.

وی عنوان کرد: افراد دستگیر شده، مواد مخدر مکشوفه و خودرو توقیف شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

غلامزاده در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: در راستای پاکسازی نقاط آلوده در سطح چهارمحال و بختیاری طی عملیات روز گذشته در یکی از نقاط شهرستان بن هفت نفر از افراد قاچاقچی دستگیر و مقدار قابل توجهی مواد مخدر تریاک و هروئین کشف شد که با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری و با تلاش شبانه روزی مأموران مبارزه با موادمخدر استان و شهرستان های تابعه، 11 باند تهیه و توزیع موادرمخدر منهدم شده و بیش از یک تن و 170 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح استان کشف شد.

280 طاقه پارچه قاچاق در چهارمحال و بختیاری کشف شد

غلامعباس غلامزاده گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر ورود کالای قاچاق به چهارمحال و بختیاری، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان، قرار گرفت.

فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: پس از هماهنگی قضایی و ایست و بازرسی در محورلردگان – بروجن یک دستگاه کامیون 10 چرخ حامل کالای قاچاق در یک عملیات موفق پلیسی شناسایی و متوقف شد.

وی خاطر نشان کرد: در بازرسی از این خودرو 280 طاقه پاچه خارجی کشف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر شد.

غلامزاده افزود: کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را 15 میلیارد ریال برآورد کردند.

دستگیری 2 فروشنده لوازم خانگی تقلبی در شهرکرد

یزدان حق پرست گفت: در پی وصول پرونده هایی مبنی بر توزیع و فروش لوازم خانگی تقلبی در سطح شهر شهرکرد موضوع به صورت جدی در دستور کار مأموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری قرار گرفت .

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی چهارمحال و بختیاری افزود: در روند تحقیقات مشخص شد 2 نفر در سطح شهر شهرکرد لوازم خانگی تقلبی را به بهانه اینکه به سفارش مشتری آورده و مشتری جوابگو نیست؛ حاضرند آنها را با قیمت نصف بفروشند با ارائه به افراد و کسبه به عنوان لوازم خانگی اصلی فروخته و از آنان کلاهبرداری می کردند.

وی ادامه داد: با آغاز تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس، سرنخ هایی از این افراد به دست آمد و سرانجام این 2 نفر در یکی از خیابان های شهر با 2 دستگاه خودروی سواری که در حال فروش لوازم خانگی تقلبی بودند با هماهنگی مقام قضایی شناسایی و دستگیر شدند.

حق پرست با بیان اینکه در این راستا 4 مال باخته شناسایی و اموال تقلبی نیز توقیف شد، اظهار کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده قضایی به مراجع قضایی معرفی شدند.

دستگیری سارق خودرو در بن

مجید ایمان پورفراش گفت: در پی وقوع سرقت خودرو در شهر بن بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان بن افزود: در این رابطه مأموران پس از انجام یکسری تحقیقات تخصصی موفق شدند یک مظنون را شناسایی و پس از کسب مجوز قضایی در یک اقدام ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: متهم در ابتدا منکر هرگونه سرقت بود اما در نهایت چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و به  سرقت خودرو در سطح شهر بن اعتراف کرد.

نجات جان دو مادر باردار

فرامرز شاهین امروز در شهرکرد از نجات جان دو مادر باردار خبر داد و گفت: طی تماس تلفنی با مرکز اورژانس مبنی بر شروع درد زایمان مادر باردار در منطقه لبد بخش بازفت شهرستان کوهرنگ بلافاصله کارشناسان اورژانس 115 با یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: قبل از رسیدن کارشناسان بر بالین بیمار یک خانواده خوزستانی از آمبولانس اورژانس درخواست کمک می کنند که کارشناسان بر بالین بیمار حاضر پس از اقدامات درمانی این مادر باردار را به داخل آمبولانس منتقل می کنند.

وی افزود: پس از رسیدن کارشناسان بر بالین مادر باردار اهل لبد اقدامات درمانی آغاز می شود و نوزاد دختر در آمبولانس به دنیا آمد و مادر باردار جهت اقدامات درمانی تکمیلی به مرکز درمانی چمن گلی نتقل می شود؛ مادر باردار دوم نیز با هماهنگی سازمان اورژانس خوزستان تحویل مرکز درمانی چلو شد.

 نجات جان آقای 85 ساله

محسن ابراهیمی گفت: طی تماس تلفنی همراهان بیمار و اعلام اینکه آقای 85 ساله دچار کاهش سطح هوشیاری شده بلافاصله کارشناسان اورژانس 115 بر بالین بیمار حاضر شده و متوجه ایست قلبی تنفسی بیمار می شوند.

مسئول روابط عمومی سازمان اورژانس استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: کارشناسان فوریت های پزشکی باتوجه به وضعیت بیمار بیدرنگ اقدامات احیا قلبی ریوی پیشرفته را آغاز و بیمار را به داخل آمبولانس منتقل کردند. 

وی افزود:خوشبختانه اقدامات احیا مؤثر واقع و بیمار تحت مراقبت پزشکی به بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل شد.

سقوط یک اصله درخت در پارک ملت

سقوط یک اصله درخت کهنسال در پارک ملت شهرکرد  موجب مصدومیت سه نفر از شهروندان شد؛ بلافاصله عملیات امداد و نجات توسط مأموران اتش نشانی آغاز و پس از نجات مصدومان آن ها را جهت اقدامات درمانی تحویل اورژانس دادند.

واژگونی خودرو در محور سورشجان

واژگونی خودروی سواری در محور شهرکرد به سورشجان موجب مصدومیت دو نفر شد که مصدومان پس از عملیات امداد و نجات به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شدند.

انتهای پیام/68026/م

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha