قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۳۶۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یک هزار مددجو ی زنجانی تسهیلات گرفتند

مدیرکل کمیته امداد مام خمینی استان زنجان با بیان اینکه امسال نیز برنامه این نهاد اشتغالزایی برای 4 هزار و 500 مددجو است، گفت: در همین راستا از ابتدای سال تاکنون یک هزار فقره تسهیلات به مددجویان پرداخت شده است.

یک هزار مددجو ی زنجانی تسهیلات گرفتند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، هدایت صفری امروز در زنجان اظهار کرد: یکی از رویکردهای جدید کمیته امداد در حمایت از مددجویان این نهاد اشتغالزایی و خودکفایی آنهاست که از چندین سال قبل دنبال می شود.
مدیرکل کمیته امداد مام خمینی استان زنجان با اشاره به موفقیت کمیته امداد در ارائه خدمات اشتغالزایی به مددجویان بیان کرد: با فعالیت های صورت گرفته سالانه تعدادی از مددجویان توانایی مالی لازم را به دست آورده و با خودکفایی از چرخه حمایتی این نهاد خارج می شوند.
وی با بیان اینکه امسال نیز برنامه این نهاد اشتغالزایی برای 4 هزار و 500 مددجو است، تصریح کرد: در همین راستا از ابتدای سال تاکنون یک هزار فقره تسهیلات به مددجویان پرداخت شده است.
صفری با اشاره به اینکه پرداخت این تعداد تسهیلات با 4 میلیارد و 227 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه انجام شده است، اضافه کرد: این تعداد تسهیلات از محل صندوق ولایت امداد انجام شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با بیان اینکه از کل تسهیلات پرداختی 76 فقره تسهیلات با اعتبار 840 میلیون تومان، 834 فقره وام کارگشایی به مبلغ 2 میلیارد و 875 میلیون تومان پرداخت شده است، افزود: همچنین در این مدت 23 فقره ودیعه مسکن و 69 فقره تسهیلات مسکن با اعتبار 511 میلیون تومان پرداخت شده است.
وی در ادامه به ارائه گزارشی از اقدامات فرهنگی کمیته امداد پرداخت و گفت:یکی از برنامه های اجرایی کمیته امداد در بخش فرهنگی را اعزام گروه های مختلف مددجویی به اماکن زیارتی است.

صفری تصریح کرد: در همین راستا تاکنون 829 نفر در قالب گروه های مختلف به اردوهای فرهنگی و تربیتی اعزام شده اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به اینکه در کنار اعزام مددجویان کمیته امداد به اماکن زیارتی برنامه های آموزشی، تربیتی و فرهنگی مختلفی با رویکرد پیشگیری از آسیب های اجتماعی نیز انجام می شود، اضافه کرد: اجرای این برنامه ها تأثیر بسزایی در افزایش آگاهی مددجویان و کاهش آسیب های اجتماعی در بین جامعه هدف داشته است.

انتهای پیام/73005/ق30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha