قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۳۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جهاداسلامی فلسطین: رژیم بحرین نقش موش آزمایشگاهی را در عرصه سیاست ایفا می کند

عضو جنبش جهاد اسلامی فلسطین با محکوم کردن اظهارات وزیر خارجه بحرین درباره عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی گفت که رژیم بحرین در حال ایفای نقش موش آزمایشگاهی در عرصه سیاست است.

جهاداسلامی فلسطین: رژیم بحرین نقش موش آزمایشگاهی را در عرصه سیاست ایفا می کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، گروه های فلسطینی روز جمعه به اظهارات «خالد آل خلیفه» وزیر امور خارجه بحرین درباره اعتراف به موجودیت رژیم صهیونیستی به شدت واکنش نشان دادند.

«خالد البطش» عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با محکوم کردن سخنان وزیر خارجه بحرین گفت: بحرین نظامی است که به جای آنکه در کنار ملت فلسطین بایستد و پایداری آن را تقویت کرده و از مقاومتش حمایت کند شاهد آن هستیم که مشروعیت اشغالگری را به رسمیت شناخته و این واقعیت را فراموش کرده که اسرائیل «مادر مشکلات» منطقه است.

وی افزود: اسرائیل هدف قرار دادن تمامی کشورهای منطقه از جمله بحرین را متوقف نخواهد کرد و منامه یکی از قربانیان اشغالگران خواهد بود.

البطش تاکید کرد: وزیر خارجه بحرین فرد بی مسئولیتی بوده و قطعا ملت بحرین از این اظهارات بیزار بوده و عادی سازی روابط با اشغالگر را رد می کند.

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اضافه کرد: به نظر می رسد که نظام بحرین از خود اختیاری نداشته و از سوی کشورهای دیگر اداره می شود و نقش موش آزمایشگاهی را در عرصه سیاست ایفا می کند و دیگر کشورهای عربی روند سیاسی را از جمله موضوع فلسطین را از طریق این کشور و تحت نظر مستقیم آمریکا به پیش می برند.

خالد بن احمد اخیرا در گفت وگو با روزنامه تایمز اسرائیل گفته بود که «اسرائیل ایجاد شده برای اینکه بماند و این حق را دارد که در داخل مرزهای امن زندگی کند و ما به دنبال صلح با آن هستیم». (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha