قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۳۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز دوره های آموزش مهارت های زندگی به «سربازان»

مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان در معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان این که امسال در طرح سرباز مهارت، متعهد به آموزش ۴۰ هزار سرباز شدیم، افزود: دوره های آموزشی مهارت های زندگی برای سربازان در ۱۶ استان در سطح کشور شروع شده که استان آذربایجان شرقی به عنوان اولین استان توانسته با آموزش بیش از ۱۰۶۴ نفر کار را با موفقیت به نتیجه برساند.

آغاز دوره های آموزش مهارت های زندگی به «سربازان»

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امیر حسین آل اسحاق ، در رابطه با طرح مهارت آموزی سربازان وظیفه نیروهای مسلح، اظهار کرد: در قالب این طرح براساس تفاهم نامه بین ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت ورزش و جوانان با همکاری جهاد دانشگاهی مهارت هایی به سربازان آموزش داده می شود.

وی عنوان کرد: اساس این طرح، آموختن مهارت های لازم به سربازان در دوره سربازی است که در قالب آن، آموزش هایی از قبیل مهارت های زندگی و مهارت های اشتغال و کارآفرینی به سربازان ارائه می شود.

وی خاطرنشان کرد: بعد از پایان دوران سربازی با همکاری جهاد دانشگاهی مدارکی جهت پایان دوره به سربازان ارائه می شود.

مدیرکل طرح های ملی جوانان در معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: باتوجه به مدت محدود دوران سربازی شاید نتوانیم سربازان را با تمامی مطالب آشنا کنیم؛ اما این امر شروع خوبی است تا شناخت فردی و آمادگی های لازم برای ورود به بازار کار داشته باشند.

وی یادآور شد: موضوع مهارت های ورزشی منجر به اشتغال در اولویت کاری ما قرار گرفته و سرفصل های این بخش نیز مشخص شده است؛ امیدواریم به زودی شاهد اجرای این طرح باشیم.


انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha