قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۳۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پرویز هادی: از خداحافظی کمیل قاسمی ناراحت شدم

سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه کمیل قاسمی از افتخارات ورزش ایران است، گفت: از خداحافظی او ناراحت شدم.

پرویز هادی: از خداحافظی کمیل قاسمی ناراحت شدم

پرویز هادی درباره عملکردش در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و قهرمانی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم گفت: یک هفته قبل کمرم شدیداً گرفت به طوری که حتی نمی توانستم تکان بخورم و راه بروم و با مصرف قرص مسکن کشتی گرفتم. خوشبختانه با وجود دردی که داشتم توانستم از پس کشتی های سنگین بربیایم.

وی ادامه داد: خدا را شکر نسبت به آسیب دیدگی و آمادگی که داشتم از عملکردم راضی بودم و امیدوارم در مدت باقی مانده در اردوهای تیم ملی بتوانم به آمادگی مناسبی برسم.

دارنده مدال برنز جهان و دو طلای بازی های آسیایی درباره خداحافظی کمیل قاسمی گفت: کمیل از افتخارات ورزش و کشتی ایران به خصوص سنگین وزن ها است. او را خیلی دوست دارم و همیشه برایم قابل احترام است. ۱۵ سال در اردوهای تیم ملی با هم زندگی کردیم و امروز از خداحافظی او خیلی ناراحت شدم. وقتی یک قهرمان از دنیای قهرمانی خداحافظی می کند ناراحت کننده است.

هادی درباره حرکتی که در خداحافظی کمیل قاسمی انجام داد و او را بر روی شانه هایش گذاشت و دور تشک چرخاند، گفت: وظیفه ام بود و کاری نکردم. کمیل دوست و برادر من است و امیدوارم در سایر مراحل زندگی نیز موفق باشد.

وی درباره برنامه اش برای حضور در مسابقات جهانی گفت: تلاش می کنم ابتدا یک مدال خوشرنگ تر از سال گذشته را همراه با سهمیه المپیک که از کسب مدال مهم تر است به دست بیاورم و بعد از آن بر روی موفقیت در المپیک تمرکز کنم. امیدوارم تمام اعضای تیم موفق به کسب سهمیه و افتخار آفرینی در رقابت های جهانی شوند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha