قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۳۳۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کولاکوویچ: ایران جزئی از قلب من است

سرمربی صربستانی تیم ملی والیبال ایران گفت: خوشحالم که به جمع شش تیم پایانی لیگ ملت ها صعود کردیم. ایران جزئی از قلب من است و امیدوارم در ادامه هم عملکرد خوبی داشته باشیم.

کولاکوویچ: ایران جزئی از قلب من است

ایگور کولاکوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل صربستان گفت: خوشحالم که بازیکنانم جنگیدند و با برتری مقابل صربستان نگذاشتند کار برای صعود به فینال لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ به نتایج بازی های دیگر بستگی داشته باشد. کار سختی مقابل صربستان داشتیم اما در پایان جواز حضور در شیکاگو را کسب کردیم.

او در مورد باخت مقابل فرانسه و به تأخیر افتادن صعود ایران نیز گفت: به دلیل اشتباه سایت فدراسیون که ایران را صعود کرده اعلام کرد، بازیکنانم مقابل فرانسه از مسیر خود که جنگندگی است دور شده بودند و کار سختی بود که در آن بازی آن ها به مسیر اصلی بازگردانیم. با این حال خوشحالم که با شکست دادن صربستان در یک بازی سخت، به جمع شش تیم پایانی صعود کردیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد ترکیب ملی پوشان برای دو بازی باقیمانده نیز گفت: همه بازیکنان ما شایستگی بازی کردن را دارند و بعد از این بازی سخت مقابل صربستان این نفرات باید استراحت کنند. ایران جزئی از قلب من است و امیدوارم در ادامه راه هم بهترین عملکرد را داشته باشیم.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha