قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۳۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عنوان شد؛

بی احتیاطی عامل مرگ ۳ نفر در خوی/تشریح جزییات حادثه سیل

ارومیه – مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: بی احتیاطی و اتراق در مسیر رودخانه موجب مرگ سه نفر در اثر وقوع سیل در منطقه قطور خوی شد.

بی احتیاطی عامل مرگ ۳ نفر در خوی/تشریح جزییات حادثه سیل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباس جعفری از وقوع سیلاب در منطقه قطور خوی خبر داد و اظهارداشت: عصر امروز بارش ناگهانی شدید باران موجب جاری شدن سیل در این منطقه شد که متاسفانه دو خانواده که در زیر پل قطور که در مسیر سیلاب قرار دارند در این حادثه گرفتار شدند.

وی ادامه داد: به دلیل بی احتیاطی و اتراق در مسیر سیل آب این دو خانواده را به رودخانه قطور خوی هدایت کرده که متاسفانه طی آن سه نفر که دو زن و یک کودک بودند جان خود را از دست داده اند که پس از کشف اجساد مشخص شد یکی از زنان باردار بوده است.

جعفری با بیان اینکه در این حادثه دو نفر نیز مصدوم و راهی بیمارستان شده اند گفت: همچنین یک دستگاه خودور در اثر سیلاب خسارت کلی دیده است.

مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی با بیان اینکه هم اکنون نیروهای مدیریت بحران در محل حاضر هستند افزود: گروه های امدادی هلال احمر، آتشنشانی، دهیاری روتسای کفچرین و نیروهای هنگ مرزی پاسگاه ذره خان به همراه بخشداری در محل حاضر و مشغول بررسی ابعاد مختلف حادثه هستند.

جعفری با تاکید بر اینکه هواشناسی استان نسبت به بارش شدید باران در استان هشدار داده بود گفت: متاسفانه با وجود هشدارهای متعدد در خصوص قرار نگرفتن و عدم اتراق در مسیر رودخانه ها و سیلاب عده ای به این هشدارها بی توجهی می کنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha