قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۳۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ایران 3 - صربستان یک؛ شکست ایچ ها مقابل شاگردان کولاکوویچ/ سلام شیکاگو!

تیم ملی والیبال ایران موفق شد در اولین دیدار از هفته پنجم لیگ ملت های والیبال 2019 مقابل صربستان به پیروزی برسد.

ایران 3 - صربستان یک؛ شکست ایچ ها مقابل شاگردان کولاکوویچ/ سلام شیکاگو!
صرب ها ست دوم را بهتر از ایران شروع کردند، اما در امتیاز 6 بازی به تساوی کشیده شد. در امتیاز 8 بر 7 به سود صربستان تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. تیم ایران رفته رفته اختلاف را کمتر کرد و توانست از حریف خود پیش بیفتد. امتیاز 21 صرب ها بازی را به تساوی کشاندند و در امتیاز 22 از حریف پیش افتادند. این ست در نهایت با نتیجه 28 بر 26 به سود شاگردان گربیچ خاتمه پیدا کرد.

*ست سوم؛ 25 بر 22 به سود ایران

تیم ایران باتوجه به شکستی که در ست دوم داشت، ست سوم را با قدرت بیشتری شروع کرد و در امتیاز 8 بر 5 به سود ایران تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. در امتیاز 10 بر 5 به سود ایران گربیچ درخواست وقت استراحت کرد تا اختلاف تیم ها بیشتر نشود. برتری ایران ادامه پیدا کرد و در امتیاز 16 بر 10 به سود شاگردان کولاکوویچ تیم ها به وقت استراحت فنی دوم رفتند. در امتیاز 23 بر 19 به سود ایران بازهم گربیچ وقفه ای در جریان بازی ایجاد کرد. او همچنین چند بازیکن جوان تر تیمش را هم وارد زمین کرد تا شاید روند بازی تغییر کند، اما این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 22 به سود ایران تمام شد.

* ست چهارم؛ 25 بر 19 به سود ایران

این ست هم بسیار نزدیک آغاز شد. در امتیاز 8 بر 7 به سود صربستان تیم ها به وقت استراحت فنی اول رفتند. در ادامه نتیجه بازی 16 بر 15 به سود ایران شد تا تیم ها به وقت استراحت فنی دوم بروند. وقفه ها و تغییرات گربیچ تاثیری بر روند خوب بازی ایران نداشت تا اینکه ست چهارم در نهایت با نتیجه 25 بر 19 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

تیم ملی والیبال ایران پیش از این موفق به شکست تیم های ملی ایتالیا، چین، آلمان، آرژانتین، ژاپن، کانادا، لهستان، روسیه، پرتغال و استرالیا شده و نتیجه را به تیم های برزیل و فرانسه واگذار کرده بود.

شاگردان ایگور کولاکوویچ فردا در دومین دیدار خود از هفته پنجم رقابت های لیگ ملت های 2019 باید از ساعت 22:10 به وقت تهران به مصاف بلغارستان میزبان بروند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha