پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۳۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مشارکت خوب مردم پاوه در طرح کنترل فشار خون بالا

رئیس مرکز بهداشت پاوه از پیشرفت طرح بسیج ملی کنترل فشار خون بالا در این شهرستان و استقبال شهروندان از آن خبر داد.

مشارکت خوب مردم پاوه در طرح کنترل فشار خون بالا

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حشمت کریمی امروز در گفت وگو با در کرمانشاه، میزان مشارکت مردم در طرح ملی بسیج کنترل«فشار خون بالا» تا پایان هفته سوم در شهرستان پاوه را بسیار مناسب ارزیابی کرد.

رئیس مرکز بهداشت پاوه گفت: در اجرای این طرح بیش از 200 نفر در قالب 38 ایستگاه ثابت و هفت ایستگاه سیار به اندازه گیری میزان فشار خون می پردازند.

وی با بیان اینکه از جمعیت هدف ۳۳ هزار نفری شهرستان پاوه تاکنون بیش از۳۰ هزار نفر افراد بالای 30 سال در طرح شرکت و فشار خون آن ها اندازه گیری شده است، افزود: از افرادی که تاکنون در این طرح مهم شرکت نکرده اند درخواست می شود در نخستین فرصت باقی مانده با مراجعه به پایگاه ها و مراکز خدمات جامع سلامت سطح شهر و روستا از سلامتی خود اطمینان حاصل کنند.

کریمی تصریح کرد: بیماران که فشار خون آن ها بالا است با هماهنگی های که با پزشکان مراکز تابعه انجام شده برای درمان و کنترل ماهانه فشار خون به مراکز خدمات جامع سلامت ارجاع و تحت نظر پزشک درمان و مراقبت خواهند شد.

وی همچنین ضمن تشکر مجدد از همشهریانی که در این طرح شرکت کرده اند از آن ها خواست سایر عزیزانی را که تاکنون در این طرح شرکت نکرده اند تشویق به مشارکت در طرح کنند.

کریمی در پایان ضمن تشکر فراوان از زحمات کارکنان مرکز بهداشت شهرستان پاوه در اجرای این این طرح از تلاش های شبانه روزی آن ها قدردانی کرد همچنین از رئیس و امدادگران پرتلاش جمعیت هلال احمر که در اجرای این طرح در سطح شهر پاوه و روستای دوریسان با مرکز بهداشت پاوه همکاری کرده اند، تشکر کرد.

انتهای پیام/پ

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha