قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۲۹۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایان خوش لیگ برتر برای تیم فوتبال بانوان ملوان

تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی با برتری در دیدار خارج از خانه مقابل زاگرس شیراز پایانی خوش در یازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان تجربه کرد.

پایان خوش لیگ برتر برای تیم فوتبال بانوان ملوان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از انزلی، دیدارهای هفته پایانی یازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان با برگزاری 6 دیدار در شهرهای مختلف کشورمان برگزار شد و حاصل آن پنج پیروزی و یک تساوی بود.

دو تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی و زاگرس شیراز در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان به قضاوت فاطمه نصیری به مصاف یکدیگر رفتند.

داور: فاطمه نصیری

کمک ها: ستاره تقدس و زینب منادیان زاده

داور چهارم: زهرا معتمدی

ناظر داوری: جمیله کشاورز

ترکیب تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی:

سمیرا رستمى، مونا ثریابین، الهام عبدالرحمانى، سمیرا قاشیه، معصومه حسرتى، پگاه نورى، افسانه اقبال، رها یزدانى، سمانه قاشیه، سارا قمى و هاجرشاه ملک پور.

سرمربی: مریم ایران دوست

ملوانان در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان در خانه مقابل پالایش گاز ایلام تن به شکست دو بر صفر دادند، دیداری که آخرین بازی خانگی ملوانان در لیگ یازدهم به شمار رفته و پرهوادارترین تیم فوتبال بانوان کشورمان با شکست دیدارهای خانگی را به پایان رساند.

مجموع امتیازات شاگردان ایران دوست با تحمیل این شکست روی عدد 34 باقی ماند و این تیم در مکان ششم جدول ایستاد، ملوانان برای حفظ این جایگاه چاره ای جز پیروزی مقابل زاگرس در هفته پایانی لیگ برتر ندارند.

در سوی مقابل زاگرس شیراز با کسب 12 امتیاز در مکان دهم جدول ایستاده است، این تیم نبرد تنگاتنگی با آذرخش تهران برای بقا دارد، آذرخش با 10 امتیاز در مکان یازدهم جدول قرار داشته و در هفته ماقبل پایانی به همراه سپیدار قائم شهر از کاندیداهای اصلی سقوط به لیگ دسته اول به شمار می رود.

دیدار دو تیم در نیمه نخست پرگل به پایان رسید، دابل سارا قمی و گل های افسانه اقبال و پگاه نوری نتیجه چه بر صفر را در پایان این نیمه به ثبت رساند، نیمه دوم دیدار دو تیم تنها دو گل دربر داشت و سهم هر تیم یک گل در این نیمه بود، فاطمه جاویدان برای زاگرس و سارا قمی برای ملوانان گل به ثمر رسانده تا نتیجه پنج بر یک در پایان مسابقه بر تابلوی اعلان نتایج نقش بربندد.

نتایج سایر دیدارهای هفته پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان:

پالایش گاز ایلام 2 – راهیاب ملل مریوان 2

شهرداری سیرجان 22 – آذرخش تهران 0

ذوب آهن اصفهان 1 – شهرداری بم 2

سپیدار قائم شهر 3 – سپاهان اصفهان 0

پارس جنوبی بوشهر 2 – همیاری ارومیه 2

در پایان یازدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم فوتبال ملوان با کسب 11 پیروزی و چهار تساوی با کسب 37 امتیاز در مکان ششم جدول ایستاد، این تیم در هفت دیدار طعم تلخ شکست را چشید، ملوان 50 بار دروازه حریفان را بازکرده و 21 بار دروازه خود را بازشده دیدند.

ملوانان ششمین خط آتش برتر لیگ بانوان و سومین خط دفاعی برتر لیگ را از آنِ خود کردند، شهرداری بم با 112 گل زده و دریافت هفت گل برترین خط حمله و خط دفاعی لیگ را به نام خود ثبت کرد تا مشخص شود قهرمانی مقتدرانه این تیم بدون شکست بی دلیل نیست.

تیم فوتبال شهرداری بم با کسب 21 پیروزی و یک تساوی با مجموع 64 امتیاز مقتدرانه به مقام قهرمانی لیگ برتر دست یافت، تیم های آذرخش تهران و سپیدار قائم شهر به ترتیب با کسب 10 و 7 امتیاز به رقابت های لیگ دسته اول فوتبال بانوان سقوط کردند.

انتهای پیام/3389

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha