قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۲۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کاخ سفید: ترامپ، آبه و مودی درباره روابط تجاری، امنیت جهانی و ایران گفت وگو کردند

کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد رئیس جمهوری آمریکا امروز (جمعه) نشستی را با نخست وزیر ژاپن و نخست وزیر هند در حاشیه نشست گروه ۲۰ در ژاپن برگزار کرد که در جریان آن درباره مسائل مختلفی از جمله امنیت جهانی، روابط تجاری، تکنولوژی جی ۵ و مساله ایران مذاکره کردند.

کاخ سفید: ترامپ، آبه و مودی درباره روابط تجاری، امنیت جهانی و ایران گفت وگو کردند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد رئیس جمهوری آمریکا امروز (جمعه) نشستی را با نخست وزیر ژاپن و نخست وزیر هند در حاشیه نشست گروه ۲۰ در ژاپن برگزار کرد که در جریان آن درباره مسائل مختلفی از جمله امنیت جهانی، روابط تجاری، تکنولوژی جی ۵ و مساله ایران مذاکره کردند.

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، کاخ سفید در صفحه توییتر خود نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و نارندا مودی نخست وزیر هند نخستین نشست سه جانبه خود در حاشیه نشست گروه ۲۰ را برگزار کردند.

امروز آنها بار دیگر بر تعهد خود برای همکاری در خصوص امنیت جهانی، توسعه انعطاف پذیری و تضمین تأسیسات زیربنایی تاکید کردند.

ایوانکا ترامپ مشاور ارشد کاخ سفید این نشست را مثمرثمر دانسته و گفت: این رهبران همچنین درباره تکنولوژی جی ۵ به ویژه با تمرکز بر مفاد امنیتیش، روابط تجاری میان این کشورها و همچنین مساله ایران گفت وگو کردند.

ترامپ در نشستی مجزا با مودی به مسائل تقویت همکاری دفاعی و تضمین صلح و ثبات در اقیانوس هند و منطقه پاسفیک پرداخت.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha