پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۲۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امام جمعه کلاچای:

لزوم برخورد قاطعانه قوه قضاییه با مفسدان و اخلال گران اقتصادی

رودسر- امام جمعه کلاچای از قوه قضاییه خواست در راستای برخورد قاطعانه با مفسدان و اخلال گران اقتصادی اهتمام جدی داشته باشند.

لزوم برخورد قاطعانه قوه قضاییه با مفسدان و اخلال گران اقتصادی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام اسماعیل صدیقی در خطبه های این هفته نماز جمعه کلاچای با بیان اینکه شهید بهشتی خدمات ارزنده ای در راستای توسعه و اعتلای نظام انجام داد، افزود: هدف او و یارانش خدمت بی منت به مردم بوده و در همین مسیر عزتمندانه توسط منافقین کوردل به شهادت رسید.

وی با بیان اینکه هر چند مشکلاتی در قوه قضائیه شاهد هستیم اما باید اذعان کرد انسان های صالح و شایسته در این قوه حضور دارند و آنچه از آنها انتظار داریم این است که اطاله دادرسی ها باید کوتاه شود.

امام جمعه کلاچای با اشاره به اینکه امروز بیش از هر زمان دیگری برخورد جدی با اخلال گران اقتصادی حساس می شود و این مطالبه جدی مردم است، اظهار کرد: متأسفانه در شرایط فعلی که کشور با تحریم های شدید مواجه است عده ای زالو صفت ارزاق عمومی مردم را احتکار و با قیمت بالا وارد بازار می کنند که باید قوه قضائیه به شدت با آنها برخورد کند.

حجت الاسلام صدیقی در ادامه به گرمای هوا و کم آبی در منطقه اشاره و انتقال آب به مزارع شالیزاری را خواستار شد و گفت: اینکه شنیده شده آب در مسیر ورود به مزارع شالیزاری برخی ها آن را به سمت باغ های کیوی و مرکبات هدایت می کنند قابل پذیرش و به مصلحت نیست و مسئولان باید در این زمینه دقت کنند تا به کشاورزان برنجکار آسیبی وارد نشود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha