قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۲۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پژوهانه علوم پزشکی مشهد برای محققان در جهت حمایت از آسیب دیدگان سیل اخیر

معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد با در نظر گرفتن اعتبارات خود و شرایط خاص، به منظور تشویق محققان جوان و فعال و در راستای حمایت از هموطنان آسیب دیده سیل اخیر، نسبت به پرداخت اعتبار پژوهشی ویژه معادل ۵۰۰ میلیون ریال اقدام کرده است.

پژوهانه علوم پزشکی مشهد برای محققان در جهت حمایت از آسیب دیدگان سیل اخیر

دکتر محسن تفقدی با اعلام این خبر تصریح کرد: با توجه به وقوع سیل اخیر در برخی از نقاط کشور و درد و رنجی که مردم متحمل شدند، معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعتبار ویژه پژوهشی معادل ۵۰۰ میلیون ریال را به طرح های پیشنهادی مرتبط با وقوع سیل و پیامدهای آن از طریق اعطای گرنت تشویقی به اعضای هیات علمی جهت انجام کارهای تحقیقاتی و پژوهشی با موضوعات مرتبط از قبیل بهداشت محیط، مشکلات روحی و روانی، بیماری های واگیر و … اختصاص داده است.

تفقدی اظهارکرد: این حمایت مالی هدفمند و مازاد بر گرنت خواهد بود و فرصتی مناسب برای اعضای هیات علمی جوان برای جذب حمایت مالی بیشتر است.

وی از داوری علمی طرح های پژوهشی تکمیل شده در دانشکده های مربوطه خبر داد و افزود: پیشنهادات دریافتی در کمیته های تخصصی مستقل ارزیابی شده و از پژوهشگران طرح های برگزیده برای ارائه طرح کامل دعوت خواهد شد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد درباره سایر شرایط اخذ این گرنت گفت: مجموع حمایتها در قالب اولویت در هر زمان و برای هر عضو هیات علمی ۵۰۰ میلیون ریال است. پایان نامه (کلیه مقاطع) بودن طرح پیشنهادی در شرایط مساوی اولویت خواهد داشت. طرح های مشترک بین دانشگاهی، بین المللی و مشترک با صنعت / سازمان ها که منجر به جذب منابع خارج دانشگاهی می شوند، امتیاز ویژه خواهند داشت.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha