پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۲۷۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«گوگل مپ» بر اساس داده های حمل و نقل عمومی به روز شد / از اطلاعات تاخیر حرکت تا وضعیت ترافیک

آخرین به روز رسانی گوگل مپ در طول تابستان بهبود یافت، این به روزرسانی شامل ویژگی های استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی است.

«گوگل مپ» بر اساس داده های حمل و نقل عمومی به روز شد / از اطلاعات تاخیر حرکت تا وضعیت ترافیک

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آخرین به روز رسانی گوگل مپ در طول تابستان بهبود یافت، این به روزرسانی شامل ویژگی های استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی است.

بر اساس ویژگی جدید گوگل مپ، استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی تا حدودی قابل پیش بینی می شود. این ویژگی از امروز شروع می شود و بنابراین دارای دو ویژگی جدید برای مسافرین سیستم های حمل و نقل عمومی است.

در نخستین به روزرسانی ارائه شده، مواردی مثل تاخیرهای اتوبوس ها به نمایش گذاشته می شود، مسیر اتوبوسها تخمین زده می شود و بر اساس زمان متوسط حرکت ​​اتوبوس ها و ترافیک مسیر زمان رسیدن اتوبوس به مقصد ارزیابی می شود.

این ویژگی جدید باعث می شود کاربران هر نوع تاخیر ترافیک در مسیرهای اتوبوس را از پیش بدانند. شما حتی می توانید ببینید که در حین تاخیر چه مسیرهای جیگزینی خواهید داشت و باید تا چه حد روی این تاخیر حساب باز کنید. ویژگی دیگر که بسیار جالب است، پیش بینی شلوغی و ترافیک است. درواقع گوگل پیشبینی می کند که در چه روزها و ماههایی ترافیک سنگین تر است و در نتیجه افراد می توانند ماهها و روزهای شلوغ را شناسایی کند.

گوگل مپ می تواند پیش بینی کند که ترافیک شلوغ یا سبک می شود. افزون بر این گوگل مپ می تواند به شما هشدار دهد که بهتر است امروز از چه سرویسی استفاده کنید. درواقع حدس می زند سفر با مترو، اتوبوس یا دیگر موارد چه مدت هدر رفت زمانی خواهد داشت.

«گوگل مپ» بر اساس داده های حمل و نقل عمومی به روز شد / از اطلاعات تاخیر حرکت تا وضعیت ترافیک

در حال حاضر این ویژگی های جدید حمل و نقل جدید در نقشه های گوگل مبتنی بر اندروید و iOS در بیش از 200 شهرستان در سراسر جهان وجود دارد و شبکه های حمل و نقل آنها را پوشش می دهد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha