قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۲۵۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شمسایی: عنوان آقای گلی جهان را برای کشورم باز می گردانم

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال گفت: 10 سال آقای گل فوتسال جهان بودم و به یکباره این عنوان توسط یک برزیلی از من گرفته شد در اینجا به مردم قول می دهم این عنوان را به ایران بازمی گردانم.

شمسایی: عنوان آقای گلی جهان را برای کشورم باز می گردانم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وحید شمسایی کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال امشب با حضور در برنامه عصر جدید که امشب از شبکه سه صداوسیما پخش شد برای اولین بار از ناگفته های خود در مورد حضور و فعالیتش در فوتسال از ابتدا تاکنون گفت: ضمن تشکر از دعوت برنامه عصر جدید، من در زندگی ام لحظات سخت و شیرینی داشته ام. یادم است زمانی که ۱۶ تا ۱۷ سال داشتم وزنم حدودا ۱۱۰ کیلو بود و پزشکان به من گفتند با توجه به وزن سنگینی که دارید فعالیتهای ورزشی برای شما سخت است.

وی گفت: در آن زمان وضعیت مالی خوبی داشتم و یادم است که قلکی داشتم در آن سکه های ۲۵ تومانی که تازه به بازار آمده بود را پس انداز می کردم که به دلیل همین ورشکستگی به سراغ قلکم رفتم و آن را شکستم وچند روز خود را با آن گذراندم.

کاپیتان سابق تیم ملی گفت: در آن زمان برادرم امیر شمسایی بازیکن تیم ملی فوتسال بود و با توجه به ورشکستگی که داشتم پدرم به امیر گفت یک کاری برای برادرت انجام بده و آن را با خودت به فوتسال ببر. وقتی که مهدی ابطحی و مدیرعامل باشگاه من را با وزن 110 کیلو دیدند به امیر گفتند که برادرت (وحید) به درد وزنه برداری می خورد البته من را چند دقیقه در زمین بازی دادند و همان ابتدا متوجه شدند که توانایی بالایی در فوتسال می توانم داشته باشم .

شمسایی گفت: در سال ۷۸ من در ۴۰ روز وزن خودم را از 110 کیلو به ۸۰کیلوگرم رساندم البته از آن زمان تاکنون لب به برنج و حبوبات نزده ام و روزی شش ساعت هم تمرین می کنم. در اولین بازی لیگ توانستم سه گل بزنم و بعد از این بود که شمس سرمربی تیم ملی من را به تیم ملی فوتسال دعوت کرد. البته در همین جا بگویم زندگی ام را مدیون شمس، ابطحی و برادرم هستم. بعد از حضور موفقی که در اولین بازی ملی آسیایی که داشتم توانستم در مدت شش ماه آقای گل مسابقات و بهترین بازیکن آسیا شوم. باز هم تکرار می کنم من لحظات سختی داشتم و این صبری بود که خدا به من داد و با لطف او توانستم با همت خودم موفق شوم.

وی افزود: من در هشت دوره بازی های آسیایی بهترین بازیکن آسیا شدم و بعد از کسب این عناوین توانستم در لیگ ایتالیا حضور پیدا کنم. که در آنجا هم موفق بودم آقایان من را در اوج خوب بودن و بهترین بازیکن قاره به یکباره از تیم ملی کنار گذاشتند. این موضوع باعث شد که سخت ترین دوران زندگی ام را تجربه کنم.

شمسایی در پایان گفت: از سال ۲۰۰۷ به مدت ۱۰ سال من آقای گلی جهان را داشتم و افتخاری بود که برای کشورم بدست آوردم. سال 96 بود بعد از 10 سال یکباره یک برزیلی توانست رکورد من را بزند. من امروز در اینجا با قاطعیت می گویم من عنوان آقای گلی خود را نه برای خودم بلکه برای کشورم بار دیگر پس بگیریم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha