قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۲۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اولتیماتوم شرکت برق غرب مازندران به ادارات پر مصرف

مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران گفت: در صورتی که ۲۰ درصد مصرف برق ادارات کاهش پیدا نکند بدون تعارف برق ادارات و اماکن پرمصرف قطع خواهد شد.

اولتیماتوم شرکت برق غرب مازندران به ادارات پر مصرف

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کیوان فرح زاد در رامسر با بیان اینکه روزهای اخیر جزو گرم ترین روزهای سال در این شهرستان بود، اظهار داشت: در شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران با همکاری ادارات و مشترکین، برق منطقه غرب مازندران مدیریت شد.
وی با بیان اینکه کولر ها و برق های ادارات را نمی توان خاموش کرد، اظهار کرد: می توان در مصرف برق صرفه جویی کرد و اگر ۲۰ درصد مصرف برق ادارات کاهش پیدا نکند بدون تعارف برق ادارات و اماکن پرمصرف قطع خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق غرب مازندران در ادامه تصریح کرد: مدیران و روسای ادارات، ارگان ها و بانک ها می توانند با کاهش میزان روشنایی و خاموش کردن لوازم سرمایشی یک ساعت قبل از تعطیلی ادارات و... صنعت برق را در گذر از پیک تابستان و ارائه خدمات مطلوب به مشترکین غرب استان مازندران یاری کنند.
فرحزاد ادامه داد: ۶۱۰ هزار مشترک در غرب استان وجود دارند که اگر هر خانوار، فقط یک لامپ صد وات را خاموش کند می توان از قطعی برق در تابستان جلوگیری کرد.
وی تاکید کرد: با توجه به روند افزایش مصرف برق در تابستان، تامین برق مشترکین نیازمند اجرای تدابیر ویژه در فصل گرماست.
انتهای پیام/و

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha