قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۲۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برزیل به سختی و در ضربات پنالتی پاراگوئه ۱۰ نفره را حذف کرد

در اولین دیدار از بازی های مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کوپا آمه ریکا ۲۰۱۹، تیم ملی فوتبال برزیل که به واقع میزبان این رقابت هاست از ساعت ۵ صبح امروز (جمعه به وقت تهران) در ورزشگاه گرمیو به مصاف پاراگوئه رفت. این بازی در ۹۰ دقیقه قانونی بازی به تساوی بدون گل انجامید تا برزیل در ضربات پنالتی پیروز شود.

برزیل به سختی و در ضربات پنالتی پاراگوئه ۱۰ نفره را حذف کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، شاگردان تیته با غلبه بر پاراگوئه به مرحله نیمه نهایی مسابقات کوپا آمه ریکا ۲۰۱۹ راه یافتند.

به گزارش تسنیم، در اولین دیدار از بازی های مرحله یک چهارم نهایی مسابقات کوپا آمه ریکا ۲۰۱۹، تیم ملی فوتبال برزیل که به واقع میزبان این رقابت هاست از ساعت ۵ صبح امروز (جمعه به وقت تهران) در ورزشگاه گرمیو به مصاف پاراگوئه رفت. این بازی در ۹۰ دقیقه قانونی بازی به تساوی بدون گل انجامید تا تکلیف تیم صعودکننده در ضربات پنالتی مشخص شود.

در ضربات پنالتی هم این شاگردان تیته بودند که با برتری ۴ بر ۳ جواز حضور در مرحله نیمه نهایی چهل وششمین دوره مسابقات کوپا آمه ریکا را مقابل دیدگان ۴۴ هزار و ۹۰۲ تماشاگر حاضر در ورزشگاه گرمیو کسب کردند.

در ضربات پنالتی ویلیان، مارکینیوس، فیلیپه کوتینیو و گابریل ژسوس برای سلسائو گلزنی کردند و روبرتو فیرمینو پنالتی چهارم را برای برزیل به هدر داد. در سوی دیگر میگوئل آلمیرون، برونو والدس و رودریگو روخاس برای پاراگوئه گلزنی کردند و گوستاوو گومس و درلیس گونسالس نیز به ترتیب ضربات پنالتی اول و پنجم را به هدر دادند.

این بازی یک اخراجی هم داشت و آن فابین بالیوئنا از پاراگوئه بود که در دقیقه ۵۸ با کارت مستقیم روبرتو توبار، داور شیلیایی بازی از زمین اخراج شد.

برزیل در مرحله نیمه نهایی با برنده دیدار ونزوئلا و آرژانتین تقابل خواهد کرد.

برنامه سایر دیدار های مرحله یک چهارم نهایی به شرح زیر است:

*ونزوئلا - آرژانتین؛ ساعت ۲۳:۳۰ امشب (جمعه) به وقت تهران

*کلمبیا - شیلی؛ ساعت ۳:۳۰ بامداد شنبه به وقت تهران

*اروگوئه - پرو؛ ساعت ۲۳:۳۰ شنبه به وقت تهران

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha