قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۲۳۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پاراتكواندوكار قم مسافر امان شد

ملي پوش پاراتكواندو استان قم در تركيب تيم ملي بزرگسالان ايران روزهاي پاياني تير ماه به پيكارهاي 2019 قهرماني آسيا اعزام مي شود.

پاراتكواندوكار قم مسافر امان شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تنها ملی پوش پاراتکواندو استان قم در سال های اخیر محمدرضا شعبانی بوده، چهره موفقی که با درخشش در میادین داخلی این رشته ورزشی مجوز عضویت در ترکیب تیم های اعزامی ایران به پیکارهای مختلف بین المللی، آسیایی و جهانی را به دست آورده است.

این پاراتکواندوکار ملی پوش تا کنون مدال های متنوعی از مسابقات داخلی و برون مرزی کسب کرده و به واسطه تداوم موفقیت های خود اکنون یکی از نفرات تیم اعزامی ایران به مسابقات 2019 پاراتکواندو قهرمانی آسیا محسوب می شود، رقابت هایی که از 27 تیر ماه در شهر امان پایتخت اردن برگزار می شود.

به همین منظور از سوی پیام خانلرخانی سرمربی تیم ملی پاراتکواندو کشورمان ترکیب تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شد، تیمی که در اوزان منهای 61، 75 و به اضافه 75 کیلوگرم پنجمین دوره این پیکارها برای کسب مقام های اول تا سوم و نشان های طلا، نقره و برنز با حریفان خود رقابت می کند.

در وزن منهای 61 کیلوگرم سعید صادقیان پور و سجاد جوان بخت عضو تیم ملی هستند، در وزن منهای 75 کیلوگرم محمدرضا شعبانی از قم به همراه مهدی پوررهنما، محمود جعفرزاده و علیرضا بخت حضور دارند و در وزن به اضافه 75 کیلوگرم نیز احمد نریمانی، مهدی بهرامی آذر و اصغر عزیزی به مصاف حریفان می روند.

در شرایطی کمه پیام خانلرخانی به عنوان سرمربی و مهدی احمدی به عنوان مربی این تیم را هدایت می کنند، تیم کشورمان همزمان در بخش بانوان نیز یک نماینده دارد و سیده مهتاب نبوی نخستین و تنها بانوی مدال آور پیکارهای جهانی و آسیایی پاراتکواندو کشورمان 27 تیر ماه در این رقابت ها به میدان می رود.

این در حالی است که با تصمیم فدراسیون جهانی تکواندو، هوگوپوشان سایر قاره ها نیز مجاز به شرکت در این دوره از مسابقات هستند و امتیاز این پیکارها در راه توزیع سهمیه پارالمپیک، برای تکواندوکاران شرکت کننده از قاره آسیا G4 است و برای تکواندوکاران سایر قاره ها 2G محاسبه می شود.

انتهای پیام / 78002

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha