قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۲۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرزندان مهاجران آمریکایی «مضطرب» هستند

نتایج یک بررسی جدید بیانگر آن است که فرزندان مهاجران آمریکای مرکزی مضطرب هستند و سطح بالایی از تنش را تجربه می کنند.

فرزندان مهاجران آمریکایی «مضطرب» هستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از دیلی میل، نتایج یک بررسی جدید بیانگر آن است که فرزندان مهاجران آمریکای مرکزی مضطرب هستند و سطح بالایی از تنش را تجربه می کنند.

قوانین جدید دولت ترامپ برای مهاجران و دوری کودکان از خانواده هایشان منجر به بروز اختلالات گسترده روانی در کودکان شده است. 

این بررسی آماری نشان می دهد بین 40 تا 45 درصد از کودکانی که از مکزیک یا آمریکای مرکزی به ایالات متحده مهاجرت کردند، از افسردگی رنج می برند.

نویسندگان این تحقیق از دانشگاه برکلی و دانشگاه ایالتی آریزونا می گویند: بررسی ها حکایت از آن دارد که کودکان مهاجری که در کالیفرنیا ساکن شده اند به میزان قابل توجهی نگران تر هستند.

این کودکان علاوه بر استرس و اضطراب دچار بی خوابی های شبانه نیز شده اند؛ این بررسی تأکید می کند، شب های پراضطراب همراه با بی خوابی در میان کودکان مهاجران مکزیک و مرکزی آمریکا در ایالات متحده شایع است.

براساس نتایج یک پژوهش، حدود 18 میلیون کودک آمریکایی حداقل یک والد دارند که از یک کشور دیگر مهاجرت کرده است؛ تخمین زده می شود در سال گذشته بیش از 2600 کودک از خانواده هایشان جدا شده باشند.

این مطالعه جدید که توسط استادان برجسته بهداشت عمومی و اطفال در UC Berkeley و ASU انجام شده  در JAMA Pediatrics منتشر شده است؛ این مجله یکی از مجلات پرطرفدار در ایالات متحده است که نشان می دهد این کودکان ممکن است نیاز بیشتری به مراقبت های بهداشتی داشته باشند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha