پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۲۰۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بسته خبری ورزش اردبیل؛ از حضور سردار آذرنوش تا قهرمانی دوومیدانی کار اردبیلی

در بسته خبری ویژه ورزش استان اردبیل، از حضور سردار آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران تا قهرمانی دوومیدانی کار اردبیلی در مسابقات قهرمانی دوومیدانی ناشنوایان کشور را بررسی خواهیم کرد.

بسته خبری ورزش اردبیل؛ از حضور سردار آذرنوش تا قهرمانی دوومیدانی کار اردبیلی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری فارس - اردبیل/سرویس ورزشی: در بسته خبری ویژه ورزش استان اردبیل، از حضور سردار آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران تا قهرمانی دوومیدانی کار اردبیلی در مسابقات قهرمانی دوومیدانی ناشنوایان کشور را بررسی خواهیم کرد.

حضور سردار آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران در اردبیل

سردار آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران جهت تعامل و هم افزایی، بازدید و بازرسی از کانون های بسیج شهرستان های گرمی، بیله سوار، نیر، نمین و اردبیل به استان اردبیل سفر کرده است.

وی در سفر خود با خانواده شهید جعفر خراسانی مقدم دیدار و همچنین در مراسم پرفیض زیارت عاشورا که به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) و بازگشت پیکر پاک و مطهر شهید مدافع حرم علی آقایی که در اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل برگزار شد، شرکت کرد.

آذرنوش که در اردبیل حضور داشت از مسابقات دوومیدانی قهرمانی ناشنوایان کشور نیز بازدید بعمل آورد.

قهرمانی دوومیدانی کار ناشنوای اردبیلی

نوزدهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی دو و میدانی  ناشنوایان گرامی داشت روز جهانی المپیک از صبح پنجشنبه ۶ تیرماه با حضور ۱۱۲ ورزشکار از ۱۸ استان در پیست دوومیدانی مجموعه ورزشی تختی اردبیل آغاز شد.

در روز اول، مسابقات در موادهای ۱۰۰، ۱۵۰۰، ۲۰۰، ۸۰۰ و ۱۰۰۰۰ متر، پرتاب وزنه، پرش طول، پرش ارتفاع و پرتاب نیزه برگزار شد که یاشار وقار از اردبیل با رکورد ۶.۸۰ در بخش ️پرش طول به مقام اول دست یافت؛ همچنین یوسف تقی پور نیز از اردبیل با رکورد ۵.۷۹ در جایگاه سوم ایستاد.

این مسابقات فردا نیز ادامه خواهد داشت تا قهرمانان و به دنبال آن ملی پوشان دوومیدانی ناشنوایان کشور مشخص شود.

انتهای پیام/۳۴۶۳/۴۲۱

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha