قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۱۹۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بیشتر کالاهای قاچاق مربوط به لوازم آرایشی است

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری 14 فقره گشت بازرسی و بررسی 87 واحد را داشته ایم که در این بازرسی ها ۳۱۸ قلم کالای قاچاق به ارزش بالغ بر ۲۱ میلیون ریال کشف شد که بیش از ۹۰ درصد آن لوازم آرایشی بود.

بیشتر کالاهای قاچاق مربوط به لوازم آرایشی است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مجید برازنده امروز در کاشان اظهار داشت: در سال گذشته 78 فقره تعداد گشت های بازرسی مشترک و بررسی 452 واحد را داشته ایم که درمجموع 3 هزار و 776 قلم کالای قاچاق به ارزش بالغ بر 959 میلیون ریال کشف و ضبط شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کاشان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری نیز 14 فقره گشت بازرسی و بررسی 87 واحد را داشته ایم که در این بازرسی ها 318 قلم کالای قاچاق به ارزش بالغ بر 21 میلیون ریال کشف شد که بیش از 90 درصد آن لوازم آرایشی بود.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته پیرامون جذب و توزیع برخی کالاهای اساسی در راستای تنظیم بازار در سال گذشته افزود: یک هزار و 333 تن شکر، 150 تن قند، 9 هزار بسته کاغذ با ارز مرجع، 600 تن برنج وارداتی، 180 تن گوشت گرم و سرد به صورت 90 تن با ارز نیمایی 90 تن با ارز مرجع در سال گذشته در کاشان تهیه و توزیع شد.

برازنده با اشاره به بهره برداری از واحدهای تولیدی جدید در کاشان عنوان کرد: در سه ماهه نخست سال جاری 500 نفر در واحدهای صنعتی مشغول به کار شدند و تا پایان سال به اشتغال 2 هزار نفر خواهیم رسید.

انتهای پیام/63108/ج20/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha