پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۱۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسؤولان برای رفع مشکل بیکاری جوانان تدبیری بیندیشند

امام جمعه موقت سمنان گفت: مسؤولان استان برای رفع مشکل بیکاری راهکاری ارائه دهند و تدبیری بیندیشند.

مسؤولان برای رفع مشکل بیکاری جوانان تدبیری بیندیشند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مهدوی نژاد در سمنان با اشاره به مشکلات استان سمنان اظهار کرد: مشکلات استان جدای از مشکلات کشور نیست و یکی از مهم ترین مشکلات کمبود اشتغال است.

امام جمعه موقت سمنان ادامه داد: برخی افراد با تحصیلات مختلف به دفتر ما مراجعه می کنند و از بیکاری و رفع نشدن این مشکل ابراز نارضایتی می کنند؛ مسؤولان استان برای رفع مشکل اشتغال و بیکاری راهکاری ارائه دهند و تدبیری بیندیشند.

مهدوی نژاد با تأکید بر اینکه امنیت شغلی وجود ندارد، تصریح کرد: برخی افراد تهدید به اخراج و تعدیل نیرو را حس می کنند؛ فردی به ما مراجعه کرده بود که با چهار فرزند و خانه استیجاری از کار اخراج و تعدیل نیرو شده بود.

وی با اشاره به اینکه استان سمنان هم از جریان مشکلات اقتصادی کشور جدا نیست، اضافه کرد: کسبه هم به خاطر تورم با مشکلات زیادی مواجه اند و حقوق و درآمد مردم با گرانی و تورم همخوانی ندارد و به اصطلاح دخل و خرج مردم با هم نمی خواند.

امام جمعه موقت سمنان با بیان اینکه مشکل مسکن و گرانی خانه در سمنان جدای از مشکل مسکن در کشور نیست، تصریح کرد: مصالح گران شده است و تورم، اقتصاد را آزار می دهد.

مهدوی نژاد با تأکید بر اینکه برخی مسؤولان در واکنش نسبت به گرانی می گویند، ارزش پول ما پایین آمده است، اضافه کرد: در پاسخ به این مسؤولان گفتم که این جملات برای مردم مفهومی ندارد و این هزینه ها باعث شده است تا مردم در اداره زندگی شان مشکل داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه مسائل اخلاقی مانند بدحجابی مشکل دیگر جامعه است، تصریح کرد: مسؤولان نسبت به این موضوع باید حساسیت خاصی داشته باشند؛ به ویژه ارگان هایی که مرتبط با دولت و این سازمان ها هستند نظارت هایشان را بیشتر و بی اخلاقی ها را برطرف کنند.

امام جمعه موقت سمنان خاطرنشان کرد: دولت در برخورد با گرانی ها باید نظارت ها را بیشتر کند تا از این طریق گرانی کنترل شود.

انتهای پیام/75035/س/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha