قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۱۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مرد طلافروشی که به پسران نوجوان تجاوز می کرد، اعدام شد

طلافروشی که ماجرای تجاوزهایش به پسران نوجوان از سوی یک سارق کیف قاپ لو رفته و به اعدام محکوم شده بود، به دار مجازات آویخته شد.

مرد طلافروشی که به پسران نوجوان تجاوز می کرد، اعدام شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

طلافروشی که ماجرای تجاوزهایش به پسران نوجوان از سوی یک سارق کیف قاپ لو رفته و به اعدام محکوم شده بود، به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش شرق، ماجرای تجاوزهای این مرد طلا فروش اوایل آذر سال 96 به طور اتفاقی افشا شد و پس از آن مراحل قانونی رسیدگی به پرونده و اجرای حکم در دستور کار قرار گرفت.

اویل آذر سال 96 بسته ای که حاوی چند حلقه سی دی بود، برای کارآگاهان پلیس آگاهی تهران ارسال و در بررسی سی دی ها مشخص شد محتویات آنها از تجاوز و آزار جنسی پسران نوجوان ازسوی یک مرد حکایت دارد. بررسی های دقیق تر نشان داد جایی که این اتفاقات در آن افتاده شبیه کارگاه است و به نظر می رسد در زیرزمین واقع شده است.

به این ترتیب، تحقیقات برای شناسایی عامل این اقدامات آغاز شد و در ادامه با توجه به دیگر محتویات بسته ای که برای مأموران اداره آگاهی تهران ارسال شده بود، مردی طلا فروش به عنوان متهم شناسایی و دستگیر شد. متهم که در خانه ای ویلایی در شمال تهران ساکن بود و همسر و دو بچه داشت، ابتدا منکر هرگونه دخالتی در این جرائم بود، اما در نهایت زمانی که با مدارک تهیه شده که او را در حال اعمال خلاف عفت نشان می داد، روبه رو شد چاره ای جز اعتراف ندید و در این باره گفت: من از مدتی قبل متوجه تمایل به ارتباط با پسران جوان شدم، برای همین تصمیم گرفتم سوار اتوبوس شوم و با پسرهای نوجوان صحبت کنم و به آنها بگویم که من طلافروشی دارم که در این مورد دروغ هم نمی گفتم. به آنها وعده می دادم می توانم به آنها طلاسازی یاد بدهم. به این بهانه آنها را به خانه ام می بردم و بدون اینکه کسی متوجه شود آنها را در زیرزمین خانه ام مورد تجاوز قرار می دادم و به طور مخفیانه از آنها فیلم می گرفتم. بعد از آن، با تهدید به انتشار فیلم ها، آنها را مجبور می کردم که باز هم به خواسته من تن بدهند. این متهم همچنین درباره چگونگی ارسال فیلم ها برای پلیس گفت: مدتی قبل کیف من را در خیابان قاپیدند و احتمالا آن کیف قاپ فیلم ها را برای پلیس فرستاده است.

درپی این اعترافات تحقیقات برای شناسایی قربانیان آغاز شد ولی هیچ کس در این زمینه شناسایی نشد و در نهایت متهم در تاریخ سیزدهم دی ماه سال 96 پای میز محاکمه رفت و از سوی قضات شعبه 5 دادگاه کیفری به اعدام محکوم شد و شعبه 31 دیوان عالی کشور نیز حکم صادره را تأیید کرد. در نهایت این مجرم به دار مجازات آویخته شد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha