قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۱۷۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

" فحاشی ناموسی سعید طوسی" به : زشتی تعابیر استفاده شده غیرقابل باور بود

سعید طوسی، چهره جنجالی که دو سالی است نامش به واسطه پرونده ای با اتهام آزار کودکان، بر سر زبان ها افتاده است، با رکیک ترین الفاظ، در فضای مجازی به فحاشی کرد.

" فحاشی ناموسی سعید طوسی" به : زشتی تعابیر استفاده شده غیرقابل باور بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

سعید طوسی، چهره جنجالی که دو سالی است نامش به واسطه پرونده ای با اتهام آزار کودکان، بر سر زبان ها افتاده است، با رکیک ترین الفاظ، در فضای مجازی به پلاس فحاشی کرد.

پیرو اخبار ضد و نقیضی که اخیراً در رسانه ها درباره بازگشایی مجدد پرونده سعید طوسی به دستور حجت الاسلام والمسلمین رئیسی منتشر شد، صبح امروز پلاس، در تماسی با سعید طوسی در فضای مجازی، از او درخواست مصاحبه جهت بیان توضیحات خود کرد که وی در پاسخ، با رکیک ترین الفاظ، پلاس را مورد فحاشی قرار داد.

زشتی تعابیر استفاده شده به حدی غیرقابل باور بود که سردبیری مجموعه شخصاً برای اطمینان از اینکه شماره در اختیار آقای طوسی است، با آن تماس گرفت. در این تماس اطمینان حاصل شد که شماره متعلق به آقای طوسی است، اما وی به محض مواجه شدن با پرسش سردبیر، اقدام به قطع مکالمه کرد.

گفتنی است، علاوه بر اینکه خبرگزاری و شخص خبرنگار، پیگیری حقوقی این موضوع را حق خود می دانند، اسناد مربوط به فحاشی های رکیک سعید طوسی موجود است که در صورت لزوم منتشر خواهد شد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha