قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۱۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

واکنش به انتشار ویدیوی جنجالی

امیر جعفری: من کارگرزاده هستم و هیچوقت از جایی رانت نگرفتم

انتشار ویدیویی از حرف های امیر جعفری که در آن گفته حق پسر وزراست که بنز سوار شوند، با واکنش های منفی در فضای مجازی روبه رو شد. او حالا در ویدیوی دیگری درباره آن صحبت ها توضیح داده و آن را منقطع خوانده و عذرخواهی کرده است.

امیر جعفری: من کارگرزاده هستم و هیچوقت از جایی رانت نگرفتم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، انتشار ویدیویی از حرف های امیر جعفری که در آن گفته حق پسر وزراست که بنز سوار شوند، با واکنش های منفی در فضای مجازی روبه رو شد. او حالا در ویدیوی دیگری درباره آن صحبت ها توضیح داده و آن را منقطع خوانده و عذرخواهی کرده است.

این بازیگر سینما و تئاتر در توضیح گفته است: «کلیپی ۴۰ ثانیه ای چند وقتی است از من در حال دست به دست شدن در فضای مجازی است که می خواهم توضیح مختصری از آن بدهم. این ویدیو در حقیقت یک مصاحبه ۶۰ دقیقه ای است که مربوط می شود به تئاتری که من روی صحنه می رفتم و متعلق به دو سال و نیم پیش است.».

اودر ادامه می گوید از این صحبت ها سوءاستفاده شده: «همان موقع هم یک سری آمدن از این ویدیو سوءاستفاده کردند و به صورت منقطع آن را بازنشر دادند، قبل و بعدش را زدند و آنگونه که دلشان می خواست آن را پخش کردند. همان زمان هم درباره آن ویدیو توضیحاتی دادم و عذرخواهی هم کردم. الان هم اگر کسی فکر می کند من آزرده خاطرش کردم مخلصش هستم و دستشم می بوسم، معذرت خواهی هم می کنم.».

جعفری همچنین گفته که هیچوقت از کسی رانت نگرفته: «همیشه این را با افتخار گفتم که من کارگرزاده ام. نه برادر وزیر است و نه پدرم حکومتی بوده است. نه خودم از جایی رانت گرفتم و نه خواهم گرفت! و دعا می کنم هر مسئولی، هر وزیری و هر آقازاده ای که حق مردم را خورده خدا از حلقومش آن را بیرون بکشد!»

او در حالی این توضیح را داده که در روزهای اخیر عکس های او در کنار بابک زنجانی و حسین هدایتی هم در فضای مجازی پخش شده که به اکران خصوصی فیلم «نقش نگار» ارتباط دارد و عده ای حتی او را «مشاور هنری» زنجانی در زمانی که روی چند فیلم سرمایه گذاری کرد، خوانده اند. این درحالی ست که جعفری در سال ۹۲ توضیح داده بود از قدیم با زنجانی دوست و همکلاسی بوده و بدون چشمداشت مالی به او برای سرمایه گذاری در سینما راهنمایی می داد.

9410

منبع ای سینما
ثبت نظرات
captcha