قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۱۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغازنخستین دوره تربیت مدرس دوره های سوادآموزی در کهگیلویه و بویراحمد

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از آغازنخستین دوره تربیت مدرس دوره های سوادآموزی دراستان خبر داد.

آغازنخستین دوره تربیت مدرس دوره های سوادآموزی در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از یاسوج، سید حمدالله خواهش نیک اظهار کرد: نخستین دوره تربیت مدرس دوره های سوادآموزی در کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این دوره در قالب ارائه آموزش به مدرسان جهت برگزاری کارگا های آموزشی فصلی برای هزار و574 آموزش دهنده سوادآموزی در استان برگزار می شود.

وی گفت:دوره آموزشی تربیت مدرس با هدف توانمندسازی آموزش دهندگان سوادآموزی در ارائه دروس فارسی- ریاضی- قرآن- فرهنگ اسلامی- علوم تجربی و علوم اجتماعی برگزار می شود

 وی گفت: آموزش های ارائه شده در کارگاه کشوری که در مشهد مقدس برگزار شد توسط 2 نفر از مدرسان برای تربیت مدرسان شهرستانها و مناطق ارائه می شود.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان گفت: جلسات آموزشی دروس تخصصی برای آموزش دهندگان در هر فصل به مدت ۴ ساعت و بصورت حضوری و با همکاری گروه بهبود کیفیت استان برگزار خواهد شد.

وی گفت: موضوع هر جلسه بر اساس نیازسنجی اعلام و منابع آموزشی کتابهای روش تدریس دروس تخصصی دوره های سوادآموزی و لوح فشرده محتوای آموزشی و همچنین فیلم های آموزشی دروس تخصصی تهیه شده با مشارکت جهاد دانشگاهی است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان گفت: دوره تربیت مدرس در کیفی بخشی فعالیت های سواد آموزی نقشی اساسی و مؤثر دارد.

 اردشیر یاری گفت: در شورای پشتیبانی سوادآموزی و گروه بهبود کیفیت با پیگیری حوزه معاونت سوادآموزی برنامه های کیفی بخشی بسیار خوبی تدوین و اجرا شد.

 در این دوره آقای  حمید لقمانی فرد و خانم صدیقه خوشنود بعنوان مدرس کشوری دوره حضور دارند و شرکت کنندگان در دوره ۴۰ ساعت حضور دارند.

انتهای پیام/82009

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha