قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۱۵۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

جانشین فرمانده سپاه : برخی برای تحقق شعار «فرزند کمتر زندگی بهتر» حتی از پیامبر، حدیث هم جعل کردند / سیستم اقتصادی کشورمان همانی است که آمریکایی ها پیش از انقلاب پیاده کرده اند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به تلاش همه جانبه دشمن علیه ایران گفت: اقتدار ایران در عرصه نظامی سبب شده آمریکا و همپیمانانش جرات شلیک حتی یک گلوله به کشورمان را نداشته باشند.

جانشین فرمانده سپاه : برخی برای تحقق شعار «فرزند کمتر زندگی بهتر» حتی از پیامبر، حدیث هم جعل کردند / سیستم اقتصادی کشورمان همانی است که آمریکایی ها پیش از انقلاب پیاده کرده اند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به تلاش همه جانبه دشمن علیه ایران گفت: اقتدار ایران در عرصه نظامی سبب شده آمریکا و همپیمانانش جرات شلیک حتی یک گلوله به کشورمان را نداشته باشند.

به گزارش تسنیم، دریادار علی فدوی دقایقی قبل در آیین تکریم و معارفه فرمانده هان پیشین و جدید سپاه الغدیر استان یزد که با حضور پرشور فرماندهان و کادر سپاه، و جمعی از مسئولان و خانواده های شهدای یزد در حال برگزاری است اظهار داشت: بیش از 40 هزار نفر با لباس پاسداری و حدود 100 هزار نفر بسیجی در راه انقلاب جان خود را فدا کردند و به شهادت رسیدند.

وی خاطرنشان کرد: اینجاست که می بینیم با اقتدار، سرفراز و سربلند با یک اطمینان و تکیه گاهی در این 40 سال ایستاده ایم و حداقل ویژگی آن سهل شدن و مطمئن تر شدن راه پیش رو به وسیله عظمت این تکیه گاه است.

فدوی ادامه داد: سپاه در 5 حوزه ماموریت ابلاغی حوزه مقابله با تهدیدات سخت، مقابله با تهدیدات نیمه سخت، جنگ نرم، عرصه داخلی و عرصه خارجی فعالیت می کند و سپاه استان هم در هر 5 حوزه ایفای نقش دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: اگر سپاه استان را بخواهیم ترسیم کنیم، به مثابه کل سپاه در جغرافیای مشخص و فرمانده این نهاد، به مثابه فرمانده کل سپاه در استان است.

وی ادامه داد: علیرغم گذشت بیش از 30 سال از پایان جنگ و علی رغم اینکه هیچ کسی جرات نکرده در طول این مدت به سمت این کشور شلیک کند، وجه تهدیدات سخت همچنان ادامه داشته است.

فدوی خاطرنشان کرد: در این حوزه دشمن جرات انجام هیچ کاری نداشته ولی در چهار حوزه دیگر دشمن به صورت دائم و شبانه روز در حال فعالیت است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمن به دنبال نفوذ در عرصه های مختلف انقلاب است گفت: هنوز ما در سیستم اقتصادی کشورمان از سیستمی استفاده می کنیم که آمریکایی ها پیش از انقلاب در ایران پیاده کرده اند.

وی افزود: مقام معظم رهبری نسبت به خسران خام فروشی تاکید ویژه ای داشتند و خواستار جلوگیری از آن شدند و تمام دولت ها هم به این موضوع تاکید می کردند ولی به دلیل اینکه سیستم اقتصادی ایران که بر گرفته از سیستم پیش از انقلاب است توسط آمریکایی ها و برای منافع خودشان پیاده شده است.

فدوی با تاکید بر اینکه تغییر این سیستم کاری امکان پذیر است خاطرنشان کرد: ولی ما در کارهای سخت که پای جان در میان بود توانستیم با رهبری های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری موفق شدیم پس در کارهای سهل تر اگر بخواهیم قطعا به موفقیت دست پیدا می کنیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: تا زمانی که ما به وسیله قاعده های دشمنان در عرصه های اقتصادی از جمله نفت عمل می کنیم، قطعا نتیجه آن چیزی نمی شود که ما به دنبال کسب آن هستیم.

وی با بیان اینکه خداوند متعال در قرآن قاعده های مسائل مختلف را به صورت مشخص بیان کرده ادامه داد: ما در هر عرصه ای که بر اساس قاعده های اسلامی و قرآنی عمل کردیم به موفقیت رسیدیم ولی زمانی که این قاعده ها را رها کردیم نتیجه نگرفتیم.

فدوی افزود: مهمترین موضوع این است که ما در سخت ترین عرصه ها وقتی با این قاعده های قرآنی جلو رفتیم، بهترین اقدامات را انجام دادیم و به موفقیت های بزرگی دست پیدا کردیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه در طول این سال ها بسیاری از افراد به دنبال پیاده کردن موضوعاتی بودند که کشور را به آسیب بکشانند گفت: برخی در کشور با وجودی که دیدند کشورهای دیگر جهان از این موضوع آسیب دیدند، به دنبال تحقق شعار فرزند کمتر زندگی بهتر درآمدند و برای این موضوع حتی از پیامبر حدیث هم جعل کردند.

وی عنوان کرد: برای تحقق چنین اهدافی هم معمولا از مناطق و استان هایی با اعتقادات مذهبی از جمله یزد شروع می کنند و با بیان احادیث جعلی و یا ورود خرافات به مسائل دینی، سعی بر رسیدن به اهداف خود دارند.

فدوی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران یک سرمایه بسیار عظیم و بزرگی است که این سرمایه را شهدا و ایثارگران در طول سال های پیش و بعد از انقلاب با پیروی از امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری خلق کردند و حفاظت از این انقلاب و این سرمایه عظیم بر همه ما واجب و ضروری است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه پاسداری یک افتخار در نظام جمهوری اسلامی است خاطرنشان کرد: وظیفه خطیری بر عهده پاسداران قرار دارد و باید تلاش کنند که همه از این وظیفه با سربلندی خارج شوند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha