پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۳۴۱۲۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اقدامات آمریکا نشان از درماندگی و استیصال آنان است

دبیر شورای عالی حوزه های علمیه با اشاره به تحریم های اخیر آمریکا علیه ملت ایران گفت: این اقدامات و دستورها از سوی رئیس جمهور امریکا نشان از درماندگی و استیصال آن ها دارد.

اقدامات آمریکا نشان از درماندگی و استیصال آنان است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بجنورد آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در جمع خبرنگاران بجنورد در پاسخ به نتایج تحریم مقام معظم رهبری توسط آمریکا اظهار کرد: تحریم کردن مقام معظم رهبری هیچ تأثیری درروند محبوبیت ایشان ندارد.

وی در ادامه این حرکت آمریکایی ها را نهایت استیصال توصیف کرد و افزود: مردم  ایران اسلامی این کار رئیس جمهور آمریکا به سخره گرفتند و حرف های رئیس جمهور آمریکا نشان دهنده  نهایت استیصال و درماندگی است.

دبیر شورای عالی حوزه های علمیه همچنین با اشاره به نتیجه و نمود این حرکت آمریکا گفت: احساس می شود که رئیس جمهور آمریکا تمام راه ها را به روی خودش بسته و این کار را افرادی که قدرت ابتکاری ندارند انجام می دهند.

وی در انتها از طی مسیر انقلاب توسط مردم همراه با رهبری انقلاب تصریح کرد: مردم ما مصمم تر و قوی تر و بااراده تر از گذشته و همراه با رهبر انقلاب این مسیر پرفراز و نشیب را طی خواهند کرد.

رئیس جمهور آمریکا دوشنبه با امضای یک فرمان اجرایی، تحریم های تازه ای علیه ایران اعمال کرد که ازجمله آن دفتر رهبر انقلاب، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران و سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران را در فهرست تحریم قرار داده شده است.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha